Wpis z mikrobloga

Nieodwracalne szkody w mózgu spowodowane paleniem ruskich fajek pod prysznicem na Emirates.

Jak można będąc profesjonalnym piłkarzem w ogóle publicznie mówić o tym, że przygotowują się na porażkę w jakimkolwiek meczu? Zawsze wiedziałem że Wojtek nie jest zbyt mądry a tu jednak okazał się ciut głupszy.
#mundial #reprezentacja #pilkanozna
Hypeman - Nieodwracalne szkody w mózgu spowodowane paleniem ruskich fajek pod pryszni...

źródło: comment_16690329035zmRCbH7fKafX6AB24oL5i.jpg

Pobierz
  • 62
@Hypeman: Żaden z nich nie jest specjalnie inteligentny. Niektórzy są tylko na tyle mądrzy, że potrafią sobie dobrać odpowiednich ludzi wokół siebie i nie uczestniczą w aferkach trafiających na okładki tabloidów, vide Lewy. Chociaż gdyby nie samodyscyplina Lewego, to byśmy pewnie więcej o nim w brukowcach czytali bo ostatnia akcja z gestami po czerwie tylko obrazuje, że trochę tam styki się poprzepalały już też.
@Drmscape2: @Hypeman: Wystarczyłoby powiedzieć, że "Wiemy, że ostatni mecz będzie najcięższy. Gramy z rywalem który jest znaczącym faworytem ale nie oznacza to że jesteśmy bez szans. Mamy przygotowaną taktykę i ducha walki. Damy z siebie wszytko tak jak nasi kibice na trybunach"

...Powiedział to samo ale bez defetystycznego tonu i jednocześnie powiedział coś miłego o kibicach. Każdy wygrywa
@Hypeman: przecież ten typ to turbodebil. Ja nie wiem co on jeszcze robi w reprezentacji po ustanowieniu rekordów Guinnessa w głupocie na każdym większym turnieju w jakim się pokazuje
Nieodwracalne szkody w mózgu spowodowane paleniem ruskich fajek pod prysznicem na Emirates.


@Hypeman: aż trudno uwierzyć, że mówi to chłop, który jako dzieciak trafił pod skrzydła Wengera i z młodziutkimi kolegami z drużyny walczył z jedną z najlepszych ekip wszech czasów w LM wychodząc bez kompleksów naprzeciw Messiemu i spółce
@Firel: dobra, ochłoń. jest ktoś kto serio chce się dowiedzieć czegoś ciekawego z konferencji? przecież to od lat jest festiwal okrągłych pytań i odpowiedzi nic nie wnoszących. czasem jest też nic nie wnoszące bekowanie. piłkarze mają grać i wychodzić na boisko zmotywowani, konferencje piłkarze odwalają jak pokutę i ich jedynym obowiązkiem jest nie palnąć nic co by zawiodło kibiców jak Wojtek