Wpis z mikrobloga

@skizo Nie wystarczy sobie zasłonić oczu czarną listą by nikt nie widział twoich mądrości ty moje kochane biedne pisowskie słoneczko. Myślałem, że po osiągnięciu 5 lat takie myślenie przechodzi weryfikację przez rzeczywistość... Najwidoczniej nie u wszystkich.

A twoje wpisy widzę, bo ja nie mam cię na czarno. Dlatego możesz pisać pod moimi postami - z czego osobiście korzystasz (ale też tylko trochę - bo nawet się cykasz mnie zawołać w odpowiedziach do mnie xD ). No i jest też drugi powód: dostaję powiadomienia z tagów, które śledzę, a których ty używasz w swoich dziełach ty moje kruche prawackie dzieciątko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najważniejsze pytanie to, dlaczego ty dostajesz powiadomienia ode mnie skoro masz mnie na czarno?


#bekazprawakow #skizo #neuropa #prawackalogika
Kryspin013 - @skizo Nie wystarczy sobie zasłonić oczu czarną listą by nikt nie widzia...

źródło: comment_1669032598EEW6wMzyOH9ETjzo7E9TCo.jpg

Pobierz
  • 2
@Kryspin013: jak się w poprzednim wpisie pisowiec spłakał i pozgłaszał do modków komentarze, w którym było parę słów prawdy o nim xD


@Normie_Lurker: akurat kminiłem za co spadło i użyłem słowa "głąbie" i podejrzewam, że za to bo to było najostrzejsze co tam napisałem. Jak moderacji to przeszkadza to ok. Natomiast będę sprawdzał czy są konsekwentni w tym, bo np moderacji raz przeszkadza "pajacu" a innym razem nie i to