Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak mając 17 lat wpadłem z koleżanką, diagnoza ciąża. Świat mi się załamał, jej rodzice już planowali nasz ślub a ja chciałem tylko zaruchać, już myślałem nad podjęciem się pracy i w ogóle powoli docierała do mnie powaga sytuacji i to jak bardzo #!$%@?łem sobie życie i do tego zmuszany jestem do wzięcia ślubu z osobą, której nawet nie lubię.

W końcu przyszedł dzień narodzin, początkowo myślałem, że to będzie mój najgorszy dzień w życiu, dzień początku wszystkich moich problemów i porażek życiowych a kto by pomyślał, że przerodzić się to w najlepszy dzień w życiu, w którym odzyskałem nadzieję.

Gdy usłyszałem, że dziecko urodziło się martwe byłem mega szczęśliwy, nawet nie ukrywałem uśmiechu przy moich rodzicach i "treściach" poczułem się wolny, od razu wyszedłem ze szpitala, nie miałem w tym okresie empatii więc nic mnie nie obchodziło, jedyne co mnie tam trzymało to to dziecko i odpowiedzialność, która w jednej chwili znikła i już żadna umowa mnie tam nie trzymała. Dziewczynę zablokowałem wszędzie gdzie się da, ostatnio po tym incydencie widziałem ją w Lidlu z jakimś innym kolesiem wydawała się szczęśliwa więc chyba wszytko u niej ok.
  • 34
@FunkyMonkey: wiem ze pasta ale z podobnych historii to moj wtedy 19 letni znajomy wpadl z 14 latka xD do tej pory nie wiem jakim #!$%@? sie to w sadzie nie skonczylo. w kazdym razie, probowali zamowic tabletki dzien-po, czy tam poronne, #!$%@? wie. za pierwszym razem sie nie udalo (scam, 2 stowki stracone), zamiast probowac drugi raz to "wychowuja" dziecko xD z tego co wiem to teraz sa niby zareczeni,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
19-latek z 14-latką xd Weź idź być bajkopisarzem gdzie indziej

@CosyGrave: Moja znajoma w czasach gimnazjalnych tworzyła "związek" z facetem, który miał 20 lat, trwało to prawie rok. Na początku brakowało jej pół roku do ukończenia 15 lat. Chyba nie muszę mówić, że o miłość tam nie chodziło, chociaż ona jako głupia nastolatka szczerze w nią wierzyła temu oblechowi, bo inaczej nie nazwę dorosłego typa, który świadomie pcha się w kontakty
@Biackciss: To wcale nie jest jakieś szczególnie rzadkie zjawisko, a już zupełnie powszechne jeśli dziewczę z patologii/bez ojca.
Mój znajomek zaczął obracać szesnastolatkę jak sam miał 26. W tym wieku 10 lat różnicy to przepaść i raczej rzadko chodzi o coś innego niż ruchanie. W tym wypadku jednak chodziło bo są po ślubie już z 10 lat i dalej szczęśliwi []
@wiatrodewsi: @MariuszLowKick: Dobrze, że im się układa i mają szczęśliwy ciąg dalszy (chociaż ile w tych relacjach jest groomingu tylko starsza strona wie), ale dla mnie jest to mega obrzydliwe nie przez różnicę wieku samą w sobie, ale przez to ile te dziewczyny miały na początku lat. Wiem, że wielu mężczyzn lubi młodsze kobiety i nawet te 16 lat przejdzie, ale to, że facet w wieku 22 lat interesuje się
@jazdunia: No właśnie czytając o tych szczęśliwych małżeństwach wyje mi alarm groomingowy. Wierzę, że związek z 16/17-latką na pokładzie z o wiele starszym partnerem faktycznie może przerodzić się w udane małżeństwo, ale nie z 14-latką. To nie jest normalne i dorosły mężczyzna interesujący się seksualnie tak młodą dziewczyną zdrowy nie jest, bo ta dziewczyna to idealny materiał do manipulacji. Szczególnie jeśli pochodzi ona z dysfunkcyjnej rodziny lub rodzice nie są nią