Wpis z mikrobloga

hej #mirkoligaps3, ukończyłem #alienbreedimpact na #ps3, średnia gra to jest, nie warta uwagi w każdym razie, szkoda, bo za czasów #amiga w produkcje #team17 grało się naprawdę miodnie... w każdym razie tytuł dość łatwy dla #trophywhore, ja dziękuję, tyle cierpliwości nie mam, już chyba wolę kolejny tytuł w stylu #hannahmontana :]

druga część, #alienbreed2assault również nie porywa - ta sama #!$%@? mechanika rozgrywki, te same nudne misje, już kolejny dzień próbuję dokończyć tą, wszak krótką grę - idzie jak pod górę. Nie wiem, czy starczy mi cierpliwości na dokończenie trylogii.

wyzwania online w #raymanlegends idą w sumie po mojej myśli - z każdym kolejnym dniem lepiej, złoto na przemian ze srebrem, jest nieźle w każdym razie. Chociaż nadal nie ogarniam ludzi, którzy w tych wyzwaniach zaliczają platynowy puchar - chylę czoła :]

#borderlands2 to kolejna gra, która do mnie w ogóle nie trafia - fakt, nie grałem w część pierwszą, ale klimat tego, co serwuje #gearbox mnie zupełnie nie przekonuje - pograłem chwilę, wyłączyłem i w sumie nie wiem, czy wrócę.

#xcomenemyunknown - teraźniejszość po raz kolejny dostaje #!$%@? od sentymentu, ponownie pierwsza gra z serii na propsie, a to obecne... no nie potrafię się do tego przekonać w żaden sposób.

#trine - wyczyszczę sobie poziomy, pomyślałem, wszak wpadną jakieś puchary i nie będę na szarym końcu w podsumowaniach Ziomana, ale szybko mi się przypomniało, że to tak bardzo irytująca gra jest, tak bardzo działająca na nerwy i tak bardzo... ehh, jak wskok na jakąś platformę w celu zebrania doświadczenia zajmuje 10 prób, to się człowiekowi odechciewa wszystkiego, chociaż elficzka niczego sobie...


#rzeklem #egomaruda #oswiadczenie :]
  • 13
@egocentryk: Szczerze powiem same crapy ogrywasz ;P Borderlands grałem w coopie i jedna z nudniejszych na coop jakie widziałem. Alien breed też kiepawy, chociaż taki Dead Nation w dość podobnym stylu, a jest świetny, dziwne. Trine do mnie nie pasuje, nuda, nie jaram się.

Ogólnie kup sobie jakiegoś killera do ogrania - Beyond (bardziej jako film na wieczór), TLOU (choć to chyba każdy ograł).
@Brozyn: wiem, że się da, ja po prostu nie mam tyle cierpliwości (chociaż umiejętności też mogą odgrywać znaczną rolę), żeby 'masterować' każde z wyzwań - maks 20-30 min na jedno i koniec, nawet złota nie robię, kiedy widzę, że zajmie mi to za dużo czasu :]

Co do vita - prawda, ale tam platyna w wyzwaniach jest o wiele łatwiejsza - pierwsze 28 graczy ją zgarnia, na ps3 natomiast pierwsza dziesiątka
@egocentryk: nie pierwsza 10 :) pierwsze 1%, myślałem ze wiesz. Nie wiem jak z vitą ale podejrzewam ze tak samo. Powiedzmy ze dziś zagra 4k ludzi to pierwsze 40 zgarnia platyne ;)