Wpis z mikrobloga

Pozdro dla #amazon za zatrudnianie debili w magazynie. Nawet jeśli etykieta zejdzie suszarką i łaskawie pominę milczeniem wgniecenie na pół wysokości pudła (zaznaczone na czerwono, na zdjęciu z daleka kiepsko to widać), to wiadomo jak taki karton wygląda po wycieczce przez pół kraju. Fajny prezent będzie.. ()
#lego
Niszczycielski_Muminek - Pozdro dla #amazon za zatrudnianie debili w magazynie. Nawet...

źródło: comment_1669206627RwzsDyfEEADwqO57ceCvJK.jpg

Pobierz
  • 29
@Dizel_AHTUNG Zobaczę jeszcze jak to będzie wyglądać jak to przetrę z kurzu i spróbuję odkleić etykietę suszarką. Z jednej strony jest tak, jak mówisz, a z drugiej jak ludzie będą za bardzo przymykać oko, to niedługo wszystko będzie przychodzić zmasakrowane. A tak może ktoś wyżej poduma, jak w excelu procent rozwalonych paczek będzie za duży. Zwyczajnie po ludzku się #!$%@?łem przez czyjąś ignorancję. Mniej byłem zły, jak kiedyś dostałem zupełnie zniszczoną paczkę.
@Niszczycielski_Muminek: Ostatnio odklejałem naklejki z pudełek które mi wysłał lidl(nie etykiety wysyłkowe a po prostu jakiś magazynowy kod kreskowy XD) to zeszły bez problemu tylko trzeba cierpliwie i z wyczuciem mocno nagrzewać i odrywać bo bardzo łatwo zerwać razem z nadrukiem. Natomiast jak ostatnio chciałem wymienić lego na amazonie to mi powiedzieli że nie ma możliwości wymiany i tylko zwrot i sobie mam później drugi raz zamówić
@Niszczycielski_Muminek: Może blokują to tylko tym co często zwracają albo zwracają zestawy które wcale nie są w "złym" stanie. Znając polskie realia to na pewno są jacyś ynwestorzy którzy zamawiają dziesiątki zestawów i połowę z tego zwracają bo kartony nie są w stanie idealnym tylko mają jakieś minimalne uszkodzenia a później kurła gnębiciele z amazonu nie chcą przyjmować zwrotów
@MilionoweMultikonto Jedni prezenty dają w worku na śmieci, inni do opakowania przykładają równą wagę, jak do zawartości. Niech każdy wartościuje po swojemu nie odbierając innym prawa do otrzymania towaru za który się zapłaciło pełną cenę w dobrym stanie. Jak będzie mi wisiało jak wygląda opakowanie danej rzeczy, to kupię w ofercie outletowej. Jak lubisz otrzymywać zmęczone życiem "zwroty" za pełną cenę, to spoko.
Nie wymagam nie wiadomo czego, tylko choćby JAKIEGOKOLWIEK opakowania