Wpis z mikrobloga

Polecam tylko i wyłącznie #kfd słuchajcie tej histori. Kolega miał urodziny, chciałem mu kupić jakieś suple bo zaczal przygodę z siłownia. Paczkę zamówiłem 8.11 był to przelew tradycyjny, ponieważ brak możliwości PayPala. Dodam że paczka kosztowała 600zl a nie 50. Trochę spieszylo mi się z tą paczka, więc napisałem maila z potwierdzeniem przelewu i czy mogą to wysłać szybciej z takich względów ze kupuje tam od 2017/2018 i nie jeden tysiąc im dałem zarobić. Ciągły brak zaksięgowania trochę mnie zmartwił więc napisałem na chat online. Chłop jest tak nie miły że to #!$%@? xD nie wiem co on tam robi, ale chyba sterydy zryly mu beret. Był to bodajże dzień 13.11 więc 5 dni od przelewu. Chłop zgłosił sprawę do biura bo nie mógł znaleźć mojego maila, ani numeru zamówienia xD dzień później pojawił się status że moje zamówienie zostało Anulowane #!$%@? xD pisałem do niego czy dostanę te paczkę, a ten wprost że nie xD później kazał czekać. 16.11 status zmieniony #!$%@? na "do wyjaśnienia" dostałem maila ze mimo to, że wziąłem rzeczy które były dostępne na stronie to produkty są niedostępne XDD. Dali mi numer na który miałem zadzwonić, żeby wyjaśnić sprawę bo mają "super oferte" jak to ujęła Pani w mailu. Dzwonię na numer a on nie działa xD napisałem co i jak i w zamian zaoferowali mi za czekanie shaker, mate do ćwiczeń i dżem. Zgodziłem się bo liczyła mi się tylko paczka, mimo to że urodziny już minęły XD. Za produkty które są niedostępne Pani zaoferowała czekoladę w tej samej cenie, pomyślałem że okej może jakaś fit. Poprosiłem jeszcze zamiast czekolady jeden szybki obiadek. Aaa upomniałem się jeszcze na expresowa wysyłkę na ich koszt, z powodu opóźnień. Niestety GLS niema expresu i nie mogą tego zaoferować xD myślę #!$%@? w to, kupuje tam 5 lat nie będę dymów robić. 18.11 moja paczka została wysłana, więc tak czekałem 2 tygodnie zanim wyślą paczkę xD 22.11 paczka została dostaczona. W gratisie dostałem shaker który przecieka XD dżem KTÓRY MA 2 TYGODNIE DATY WAŻNOŚCI XD I MATE XD i oczywiście brak obiadu który chciałem. Dodam jeszcze że czekolada ma 45g tluszczu/100 więc ja #!$%@?łem xD aa a z prezentu gówno bo zobaczcie jak wyglądała paczka. Zdjęcia w komentarzu #silownia #mikrokoksy #zalesie
  • 10
@Uzapi "Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem."