Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki,
Wybaczcie, że z anonimowych, ale zapomniałem pasów do konta.

Potrzebuje pomocy w dwóch sprawach dotyczących #prad na #jdg.
1) Taryfa C11. Dostałem propozycje nowego cennika na następne dwa lata. 2076,70 zł netto/MWh i opłata handlowa 35 zł do tego jakiś rabat 5% i serwisant komputerowy 24h. Przy taryfie domowej G11 dużo złego słyszałem o wszelkich dodatkowych usługach, ale nie mogę znaleźć podobnych opinii przy usługach dla firm. Z tego co na szybko znalazłem taryfa sprzedawcy wynosi 2185,60 zł netto za MWh. Może ktoś się wypowiedzieć czy te dodatkowe usługi na firmę bardziej się opłacają? Wydaje mi się, że coś źle sprawdziłem, bo to nie możliwe by dostając mniej płacę więcej.
2) Drugie pytanie odnosi się do oświadczenia o maksymalnej cenie prądu w następnym roku. Potrzebuje do niego datę zawarcia umowy na prąd z Tauronem. Niestety, nie widzę tej informacji w internetowym BOK. Nie mogę znaleźć umowy w domu. Data zawarcia umowy nie widnieje na żadnej fakturze. Według taty umowa została podpisana gdzieś w 2003 roku ze zmianami w 2012. Czy jak w ogóle dodzwonię się na infolinie Taurona to uzyskam informacje o dacie zawarcia umowy? Jest może jakaś inna opcja znalezienia tej daty, bo wiszę już na słuchawce drugi dzień żeby to załatwić i nie mogę się dobić do konsultanta?
#tauron

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637e2b5e4bf3873cacebf1b1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 3
Podstawowe pytanie:
Do kiedy masz aktualną umowę i jaką stawkę teraz płacisz bo prognozę dostał każdy bez względu na to do kiedy ona obowiązuje, a może się okazać że jest na następny rok i masz mniejsza stawkę niż te gwarantowane 0,79 zł ?
A próbowałeś założyć konto na tauron.pl? Potrzeby będzie Ci NIP i numer płatnika biznesowego, który kiedyś był na fakturze umieszczany. I tam powinien być dostęp do umowy. A jak nie to chyba trzeba pakować do jakiegoś stacjonarnego punktu bo wychodzi 2 zł różnic za 1 kWh