Wpis z mikrobloga

"Kocham" polską policję. Wracałem sobie samochodem z sąsiedniego miasta z sesji RPG ze znajomymi. Godzina 23:30. Byłem na ulicy między rondem przy moim bloku, a rondem na osiedlu obok. Na tym odcinku są trzy przejścia dla pieszych. Ruch zerowy o tej porze.
Jechał sobie przede mną radiowóz około 30km/h. Ja, pamiętając filmiki, na których wymuszają wyprzedzanie przed przejściami dla pieszych, zwolniłem i jadę sobie paręnaście metrów za nimi, także 30km/h. I oczywiście ich nie wyprzedziłem. Co zrobiła policja?
Ano, #!$%@?, załączyli koguty i zaprosili mnie na kontrolę. Oczywiście wypuścili mnie od razu, bo dokumenty miałem w porządku, auto w porządku, byłem trzeźwy, więc nie mieli się do czego #!$%@?ć. Mógłbym się z nimi kłócić, jaki jest powód zatrzymania, ale nie chciało mi się kopać z koniem.
Pewnie szukali frajera. Oj, nieładnie. I potem policja się dziwi, jak obywatele mówią, że w normalnych krajach jak widzisz policjanta, to czujesz się bezpiecznie, a w Polsce jak widzisz policjanta, to zastanawiasz się, do czego się #!$%@?.
#policja
  • 158
Chłop jechał późną godziną i widząc radiowóz nagle zwolnił i zaczął turlać się z taką samą prędkością jak oni - po prostu uznali, że to podejrzane,


Myślę, że zrobiłoby tak 90% społeczeństwa, ponieważ policja nie może się pochwalić zaufaniem społecznym.

Sam też jak widzę policję to raczej się stresuję (mimo, że nic złego nie zrobiłem), bo potrafią się #!$%@?ć o byle gówno.

zatrzymali do kontroli zobaczyli, że wszystko ok i pojechali dalej,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Del:Jechali 30 bo patrolują. Od tego są. Od robienia kontroli drogowych też. #!$%@?łeś się bo robią swoją robotę, a jaśnie panu się spieszy.

@Stealth: Nieźle masz mózg sprany, że tłumaczysz zachowanie bagiet gdy nie mieli żadnych podstaw do zatrzymania.
Rozumiem, że ty padasz na kolana przed mundurem ale nie każdy chce być tak gnojony, przez i tak już mocno represyjne państwo.

Policmajster w pierwszej kolejności powinien służyć tobie a nie
Jak widzą dziwnie jadącego kierowcę to go kontrolują.


@Stealth: A od kiedy jazda przepisowa określana jest jako "dziwnie jadącego kierowcę"? Wy bagieciarze zawsze sobie potraficie jakieś bzdury dopowiedzieć, żeby tylko wbić kolejną szpilę zwykłemu obywatelowi. Typowa mentalność szeryfa z małym pistolecikiem, który odpłaca się za minione gnębienie w szkole.

@niebiesko-niebieski: Jak policjanci coś odwalą to jakoś nie cytujesz ich obowiązków, tylko ślepo bronisz, wybiórczy klaunie.
@Del sam przeczytaj swoje argumenty. Pewnie chcieli to,pewnie chcieli tamto, a ostatecznie sprawdzili uprawnienia,nie wiadomo czy sprawdzili nawet trzeźwość. Listonoszy też się boisz bo mogą przynieść zawiadomienie o stawiennictwo na świadka?

I #!$%@? prawda że nie kontroluje się za granicą 'beż powodu' nie raz w Chorwacji czy Austrii miewałem takie kontrole. Powód kontroli czy to u nas czy za granicazawsze był podawany zaraz po przedstawieniu się. Chociażby wspomne stan techniczny pojazdu, czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczapa: Może żadne? Bo nie jechałem niezgodnie z przepisami, nie miałem spalonych ani przerobionych świateł, nie jechałem wężykiem. Krótko mówiąc nic, co by im dało powód. Poza tym, że nie dałem się złapać na ich pułapkę, którą tam widzę. Nie udało im się, to pewnie liczyli, że mi coś znajdą.
@Del jak idziesz ulicą to pewnie też ludzie Cie obgadują?:D człowieku oni mają #!$%@? w takie zabawy. Co Wy wykopki macie w głowach to aż szkoda strzępić mordy xd POLICJANCI ZASTAWILI PŁAPKĘ!! Dzielny obywatel nie wpadł w ich sidła. Czy Ty siebie słyszysz?xD
@Del miałem taką znajomą co opowiadała ,że policjanci ją podpuszczali żeby przekroczyła prędkość bo jechali maksymalną dozwoloną i nie mogła ich wyprzedzić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczapa: No tak, bo przecież policja polska to wzór cnót i dbałości o obywatela. Skoro nawet byli policjanci narzekają na to, co się #!$%@? w tej formacji i że mijają się z założeniami, na których miała się opierać. Policja od lat nie służy do dbania o obywateli tylko o budżet.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@looongier: I tak łapią ułamek tego, co by mogli. Poczekaj, aż Ci zajebią rower albo wytną katalizator z auta, to zobaczysz, jak Ci złapią złodzieja.
: I tak łapią ułamek tego, co by mogli. Poczekaj, aż Ci zajebią rower albo wytną katalizator z auta, to zobaczysz, jak Ci złapią złodzieja.


@Del i sam zaprzeczasz sobie, żeby mieli wyższą skuteczność liczba kontroli powinna być zdecydowanie wieksza.

A powiedz mi ile ta bandycka policja zrobiła Ci złego, bo przecież nie powtarzasz głupot z internetu, prawda? I przez ile lat Ci tyle dokuczają? Bo przecież nie wierzysz w papki z
@Del: polowa wysrywow to oczywiscie, ze to ich praca i kontroluja i inne gowna.

A ja ci powiem, ze masz w cholere racji! Ilez to wlasnie razy p0licjanty probowaly zlapac kierowce na wyprzedzaniu przed przejsciem (a jak policjanci tak robia to 'kierowca probowal nad zlapac i w ogole nie ma prawa tak hamowac jak nikogo nie ma na przejsciu!') Ja na widok policjanta mam sie czuc bezpieczniej, a nie sie kufa
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: sporo kierowców nie czai tej zasady o niewyprzedzaniu na pasach, więc chyba jakoś trzeba ich edukować. Może przez taką prowokację kogoś nauczą niewyprzedzania i w przyszłości to komuś uratuje życie. Skoro się boisz i trzęsiesz na widok policjanta, to znaczy, że coś masz na sumieniu chyba.