Wpis z mikrobloga

Na wyjazdach zawsze mam tak, że lubie robić sobie fotki z wojskowymi, strażakami i policją, tym razem w Bogocie ustrzeliłem, trening piesia do wykrywania ładunków wybuchowych. Policjanci kolumbijscy zajmujący sie pieskami maja specjalny oddział do tego i bardzo charakterystyczne uniformy. Jak ktoś ma chęci to w Bogocie jest Muzeum Policji i dużo tam fajnych mundurowych różowych :) warto odwiedzić. Szczególnie polecam sale Antinarcoticos.

#kolumbia #pies #podroze #pieski
ramirezvaca - Na wyjazdach zawsze mam tak, że lubie robić sobie fotki z wojskowymi, s...

źródło: comment_1669336370XyOWB28PePWs5CcRZEswQj.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: W ogóle Bogota to dziwne mega miejsce… policja na każdym rogu na bombach, do tego psy wszędzie dosłownie… ale to nikomu nie przeszkadza żeby ci sprzedać koks 20 metrów obok, bo przecież pan policjant ma na to #!$%@?
  • Odpowiedz
@alyaoo: raczej nie, w St.Kathrine jak w campie próbowali mnie straszyć, że bez przewodnika nigdzie nie moge iść, to poszedłem na ichniejszy posterunek się zapytać i po wizycie miejscowi sie odwalili ode mnie, zgadnij z kim mam zdjecie xD Druga sprawa zawsze pytam czy mogę, nigdy nie robię z partyzanta.

@thestructor: wybierałem kasę w bankomacie i też taki był, plus chodzą ochroniarze z takimi wielkimi piesełami. Co do narkotyków, no
  • Odpowiedz