Wpis z mikrobloga

Nie żeby było mi ich szkoda, ale coraz bardziej depresyjne te filmiki z frontu.

Ruski żołnierz leży samotnie, bez ruchu w błocie. Dron zrzuca mu bombę. Cięcie i widzimy tego samego żołnierza z własnym karabinem przystawionym do głowy. Dron zrzuca kolejną bombę.

Wczoraj pisałem tu o praktycznie identycznej sytuacji z oficerem wagnerowców.

#rosja #ukraina #wojna
Kranolud - Nie żeby było mi ich szkoda, ale coraz bardziej depresyjne te filmiki z fr...

źródło: comment_166938430473eZB1P1mnOWRmYPSKB72K.jpg

Pobierz
  • 57
@Kranolud: tak, filmy są coraz bardziej przytłaczające. Ten ze stacji benzynowej był dosyć mocny. Tak samo ten o którym wspominasz, ale poczułem pewną ulgę po tym cięciu, że ten chłop od Wangera się już nie męczy.

Takie jest życie w Rosji, traktują Cię jak psa i giniesz jak pies. Chociaż właściwie to w cywilizowanych krajach Europy zwierzęta się lepiej traktuje jak rosyjska władza traktuje swoich obywateli
@Malinowy_nos: taki zwykły mobilek to nic nie może, za dezercje dostają szybkie sądy od swoich zakończone kulą w łeb. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że wśród tych zmoblilizowanych jest wielu gości którzy po prostu wstawali rano do pracy żeby zarobić na ryż, kurczaka, czynsz i piwo w barze w sobotę tak jak wielu z nas, dostali listek z urzędu i 3 tygodnie później chowasz się za kłodą z kałachem wycelowanym między
przecież mogą po prostu z Ukrainy wypieeerdalać to nie będą ginęli


@Malinowy_nos: nie mogą, w tym problem że nie mogą. Jakby na Ukrainie majdan nie dostał takiego dużego wsparcia z Zachodu, to teraz Ukraińcy by tak może leżeli w okopach i wyłapywali polskie bombki. Jakby Polska nie została przekazana w 89 zachodowi, to może Ty byś tak teraz leżał gdzieś w Niemczech i czekał, aż coś spadnie, a jakiś John czy