Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@pablo397: wersja chinska nikogo poza chinolami
Tryb foto to ja z kilka razy wlaczylem w cyberpunku i naprawde nie wierze, zeby duzo osob poswiecalo na to swoj czas w gierce
Filtry mapy przeniesione z cyberpunka
Crossplatforming spoko dla posiadaczy normalnej konsoli/kompa i gownotabletu od nintendo, fajnie fajnie
Tryb pauzy w cutscenkach xD - no wez cos powiedz poza tym ze jest i ze amazing xD
Na nowe animacje nie zwrocilem uwagi
  • Odpowiedz
@Zgrywus1: popełniasz błąd fałszywego założenia, że skoro coś ciebie nie interesuje, to jest to nie warte opowiedzenia przez prowadzącego prezentację, np.

- po co oni gadają o PS5, ja nie mam PS5!

Prowadzący musi wziąć pod uwagę, że część graczy ma konsole i będzie chciało wysłuchać czy funkcje unikalne dla tej konsoli będą dostępne w patchu i jak będą działać.

Dla osób niecierpliwych, CDPR przygotował trailer pokazujący ulepszoną oprawę graficzną oraz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo397: no napisalem ze wibracje DualSense interesuja soniarzy co mają ps5, a reszty nie, zadnego bledu nie popelnilem. Jakos do chińskiego sie nie doczepiłeś jak do pada, a przeciez moze to interesować akcjonariuszy i chinoli!
  • Odpowiedz
cross platforming


@pablo397: kogo to realnie obchodzi? Kto ma kompa do grania + konsolę next gen, albo dwie konsole next gen? xD Nie wylatuj mi tu tylko z "graniem u kolegi" xD Bardzo proste gówno do zrobienia, więc się pochwalimy, bo realnych zmian prawie wcale.

Z chinolami to zabieg oczywiście czysto biznesowy, przygotowują rynek pod nowe produkty, no ale nas to generalnie nie obchodzi.

Soniarze przypuszczam też by oddali te wibracje
  • Odpowiedz