Wpis z mikrobloga

@Patryk4: Stosować masaż od boków w kierunku czubka głowy, nie stosować wysuszających szamponów (ogólnie jak najmniej myć włosy) tylko jakieś delikatne i też relaksujące skórę, dodać odżywki poprawiające ukrwienie głowy.
szamponów (ogólnie jak najmniej myć włosy)


@KollA: a to ciekawe, bo dermatolog powiedział, że mam myć jak potrzebuje i mogę nawet codziennie.

Stosować masaż od boków w kierunku czubka głowy


@KollA: jakiś film instruktażowy?
@Patryk4: Ja kiedyś tak robiłem, że myłem często i uważam, że to był jeden z czynników pogarszających niewątpliwie wpływ genetyki. Dzisiaj tylko raz na kilka tygodni Ziaja przeciw wypadanu, lub jakaś Agafia. Przy czym mam włosy na krótko. Jako odżywkę stosuję raz pobudzający mus z ałyczy (też to piję), można by też cytrynę zastosować, dwa po tym na suchą już skórę GoreVita Niedzwiedzi Ząb (ale mogą być inne podobne) nawilżający, relaksujący,
@Patryk4: Biznes, przy odpowiednio dużej puli kupujących, coś co działa słabo i tak opłaca się masowo sprzedawać za przystępną cenę.

Finasteryd jest w fazie powszechnej, bo na początku (fazie spijania śmietanki) był bardzo reklamowany i miał olbrzymią cenę. Teraz pozostało przyzwyczajenie u tuków medycznych, że skoro to już zapisywali wielokrotnie, pacjenci przeżyli (jak to już mało ważne) to można coś podać, aby pacjent nie uważał przypadkiem, że wydanie kilku stów na
@Patryk4: pytanie jak długo to działa, chyba zasada tego jest na ciągłym blokowaniu, a nie okresowym, też podając na skórę to może oddziaływać na cały organizm i efekty szkodliwe pozostaną
@Patryk4 jezeli zależy Ci na włosach mocno, to radzę brać Fina i nie kombinować, bo czas nie jest sprzymierzeńcem w tej kwestii i za niedługo mozesz się obudzić z jeszcze większym łysieniem.

Co do masażu głowy, podobno pomaga i napewno nie zaszkodzi. Ale nie wierzyłbym ze zastąpi Ci Finasteryd bo to dość naiwne.

Nie warto brać Nezyr, tylko Finapil lub Finahit bo są obecnie najtańsze a substancja ofc ta sama xD