Wpis z mikrobloga

Miałem sen, piękny sen. 95 minuta finału Mistrzostw Świata, Polska - Brazylia, wynik 0 - 0. Michniewicz decyduje się na zmianę, za Lewego wchodzi Grosicki. Trener nie zdaje sobie sprawy z tego co właśnie robi, poprzedniego dnia pozwolił naszym piłkarzom spędzić czas z najbliższymi. Grosicki zaprosił Peszkina, ponoć dźwięk szkła obijającego się o szkło ucichł dopiero nad ranem w dniu meczu, gdy obaj zawodnicy przegrali nierówną walkę z podstępnym przeciwnikiem. W momencie wejścia na boisko w krwi Kamila wciąż krąży 2,137 promila, ale o tym nie wie nikt. Grosicki już w pierwszej akcji potykając się o własne nogi mija przeciwników jak tyczki, brazylijczycy są w szoku, nigdy nie widzieli czegoś takiego, taki popis joga bonito powala ich na kolana. Centrostrzał kończy wszystko, Polska zostaje Mistrzem, a reszta jest już historią. Po turnieju Michniewicz wydaje książkę "711 sposobów na wygranie meczu" która zostaje światowym bestselerem. Brazylijczy zachwyceni grą Grosickiego zamieninają pomnik Chrystusa Odkupiciela na jego podobiznę, to samo robią Polacy w Świebodzinie. Grosicki zostaje światową marką, dzięki jego wstawiennictwu wojna na Ukrainie dobiega końca, dostaje pokojową nagrodę Nobla, a następnie zostaje wybrany na Prezydenta Polski i prowadzi nasz dumny naród ku świetlanej przyszłości
#mecz
BotAtencjusz - Miałem sen, piękny sen. 95 minuta finału Mistrzostw Świata, Polska - B...

źródło: comment_1669617661orTEuOWQKFqJbIsrAWzijU.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BotAtencjusz: Dobra, wszystko rozumiem ale po kiego #!$%@? po takim splocie wydarzeń w meczu Brazylijczycy mieliby zmieniać pomnik Jezusa u siebie na Grosickiego? Przecież to nie ma sensu xD cała reszta ofc tez większego nie ma ale ta podmianka pomników mnie uderzyła xD
  • Odpowiedz
@J_Dilla: Brazylijczycy są zakochani w piłce nożnej, dla nich to prawie jak religia. Widząc popis Grosickiego uznają, że objawił im się nowy Mesjasz, a Polacy nie będą chcieli być gorsi, dlatego swój pomnik też wymienią
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Nie można grać pod wpływem. W niższych ligach czasem mamy wyrywkowe kontrole z alkomatem, ale na poziomie Mistrzostw Świata w obecnych czasach to chyba nikt nie zakłada, że ktoś byłby na tyle głupi aby grać na bombie
  • Odpowiedz