Wpis z mikrobloga

Nie do wiary, że po gali Prime znalazło się sporo osób propsujących, a nawet wybielających Kamerzystę i wyraziło chęć oglądania jego walk. Gość powinien za ten film z osobą upośledzoną intelektualnie otrzymać permbana na youtube. To było hardkorowe poniżenie i upodlenie człowieka, koncept filmu jest nie do wybronienia, a fakt że ten chłopak się zgodził na uczestniczenie w nim, niespecjalnie usprawiedliwia Kamerzyste. Czułem się mocno niezręcznie oglądając to patologiczne, rynsztokowe "dzieło".

Chcecie canecllować Mlekozyniaka, a jednocześnie akceptujecie w przestrzeni publicznej Kamerzystę, który poza dopuszczeniem się oszustwa na smsach premium, ma zapędy pedofilskie (konkretnie hebefilskie). Na kanale Kruszwila były też inne szkodliwe rzeczy, ale nie śledziłem ich na tyle, żeby je teraz przytoczyć, ale mam świadomość, że takowe miały miejsce.
#famemma #wardega #kamerzysta
Pobierz D.....8 - Nie do wiary, że po gali Prime znalazło się sporo osób propsujących, a nawe...
źródło: comment_1669653006MOazdcyH0EsAY3rkUtheKJ.jpg

CZY PATUS KAMERYSTA POWINIEN OTRZYMAĆ PERMBANA

  • Jeszcze jak 64.8% (305)
  • Ależ skąd 27.0% (127)
  • 50/50 8.3% (39)

Oddanych głosów: 471

  • 43
@susyko: Z tym się zgodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) S
Sam uważam że ten film był już tak przekraczający granicę i na dobrą sprawę totalnie pozbawiony akcentu humorystycznego (jak to miało miejsce z Olejnikiem, którego rola opierała się na byciu poniżanym), że nie powinno to być tolerowanie i powinno się spotkać z surową karą. Średni wiek jego widowni to pewnie około 13 lat.
@DEJW88: Na SMS-ach premium zarabiał nie tylko kamerzysta, ale np. littlemonster i cała paczka jutuberów, która podawała nr. treść SMS bez podania stawki za wiadomość.
To były czasy gdy dostawałeś losowe SMS na telefon, a po odpisaniu wpisywałeś się w prenumeratę, a twój operator miał w dupie blokowanie, bo miał z tego %.

Reklamy tego gówna leciały nawet w telewizji.

Jeśli chłopak był upośledzony i nie miał władzy stanowić o sobie,
@wonsztibijski: Pomijając kwestię indolencji polskich sądów, to nie uważasz, że za ten film powinien wylecieć z przestrzeni internetowej? Jedzenie fejkowego gówna, to jeden z licznych aktów upokorzenia tego chłopaka. Jeśli jest upośledzony w sposób znacznym, to nie jest w stanie samodzielnie o sobie stanowić, a przy kontakcie z nim z pewnością te intelektualne braki były widoczne.
@DEJW88: Hebefilia - 11-14 lat, efebofilia - 15-19, o pedofilii już nic nie piszę.. ogólnie 14 a 15 to ogromna różnica, nie jestem jakimś fanem Kamerzysty ale nazywanie go słowem na p to przesada.
@DEJW88: Może 10 lat temu bym tak powiedział. Dzisiaj robi się taką #!$%@?ę z logiki, że mam w to #!$%@?.
To co było nienormalne jest teraz normalne.

Ja nie uważam, że kogokolwiek trzeba usuwać z internetu. Rodzice są od pilnowania swoich bękartów, to nie moje bękarty więc mi to lata.
Skoro bękarty mogą oglądać jak 10 murzynów rucha blondynę, to mogą oglądać jak upośledzony je gówno.

https://www.youtube.com/watch?v=3D79s0Hzj_Y&ab_channel=Szczecinskie24

Skoro nie jest w
Pobierz wonsztibijski - @DEJW88: Może 10 lat temu bym tak powiedział. Dzisiaj robi się taką #...
źródło: comment_1669656337sM4qbuLTHa8whXhtPnmiKl.jpg
@Guardis: Czyli jeśli miała 14 lat, to mieście się to w ramach hebefilii, o efebofilii nie chciałem pisać, bo z tego co wiem tyczy się to tylko płci męskiej, ale mogłem coś poknocić.

W świetle prawa seks z osobą 15-roku życia jest czynem pedofilskim, w świetle medycznym już nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DEJW88: jak dla mnie ludzie wyolbrzymiają znaczenie tamtego filmu. Został ukarany nie za to co powinien. Siedział tak długo w areszcie przez pokazówkę prokuratury, bo sprawa była medialna.