Wpis z mikrobloga

@annotate: @Kryspin013 : To studenciak pracujący w Amazonie jako mgr (magazynier) i mu dupsko pęka z zazdrości że ktoś kodując apki w PHP zarabia za godzinę więcej niż on tygodniowo. Jakoś się musi wyżyć, coś musi na mnie znaleźć. Wczoraj już zaczął podchody do mojej rodziny....
1200 wykopków śmieje się z kogoś, nie wiedząc że takie błędy to normalka u native speakerów :)


@annotate: nie ziome, nie ogarnąłeś, śmiejemy się ze @stivo75 i jego poczucia wyższości. Nawet tutaj je prezentuje. Zobacz jakie gościu ma ego #!$%@? w kosmos xD

@annotate: @Kryspin013 : To studenciak pracujący w Amazonie jako mgr (magazynier) i mu dupsko pęka z zazdrości że ktoś kodując apki w PHP zarabia za godzinę więcej
Kryspin013 - > 1200 wykopków śmieje się z kogoś, nie wiedząc że takie błędy to normal...

źródło: comment_1669714062DyjkzbOiZFFmvmF8tl9SRK.jpg

Pobierz
@Kryspin013 Tak właśnie @Stivo75 szanuje rodzinę i nigdy nie nawiązuje do rodziców użytkowników wykopu. Zawsze wypowiada się grzecznie i merytorycznie, nigdy nie odbiega od tematu. Pomoże, naprawi, policzy tabulatory.
https://www.wykop.pl/link/6918171/comment/112582091/#comment-112582091
Nie wiem dlaczego tak źle o nim myślicie.
jack_ - @Kryspin013 Tak właśnie @Stivo75 szanuje rodzinę i nigdy nie nawiązuje do rod...

źródło: comment_1669717639GH1iQHmMlVv9QF6ETTRoed.jpg

Pobierz
@jack_: Widzę że się zesrasz jak mi nie będziesz próbował dosrać na każdy możliwy sposób z zazdrości że potrafię programować. Nie możesz też znieść tego że jesteś życiowym zerem.