Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miśki! Mam pytanie: Czy ciężko jest znaleźć pracę w #warszawa bez doświadczenia w wieku 33l. Całe życie "pracowałem" u rodziców na gospodarstwie, teraz mi kupili mieszkanie w okolicznym mieście wojewódzkim które mogę wynająć za 2k i mam plan taki żeby wyjechać do Warszawy tam znaleźć pracę i wynająć inne mieszkanie. Potrafię klikać w komputer, angielski do podszkolenia jeśli chodzi o rozmowę.
#kiciochpyta #praca #bezrobocie #szukampracy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6385ddc74bf3873caceced64
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 14
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: w tym wieku, bez konkretnego doświadczenia i umiejętności to będziesz mieć ogromne problemy ze znalezieniem pracy biurowej.

Może na jakiejś recepcji, albo jako asystent, ale tu konkurujesz z młodymi ludźmi, którzy są bardziej perspektywiczni i gotowi przyjąć za mniej, bo się nich brutto=netto.

Zostają jakieś urzędy, ale tu często mają bardzo konkretne wymagania co do wykształcenia, a przy tym pensja śmiesznie niska.
Talerze: LubieżnySeba: Raczej tylko dlatego ze akurat lubili/byli dobrzy z przedmiotów ścisłych i okazało się że się to sprzedaje w postaci programowania np. Ktoś inny mógł być zajebisty w czymś innym ale to coś innego się nie sprzedawało to #!$%@? im w dupe, cóż, kapitalizm hehehe. I odwieczne gadanie o pasji, ciekawy jestem ilu "pasjonatów" programowania by zostało jakby nagle dostali wypłaty 3k zamiast 15k. Najlepsi są ci co podniecają się
@AnonimoweMirkoWyznania: Spróbuj przejrzeć sobie serwisy z ogłoszeniami dla "praca biurowa" i "warszawa" i posprawdzać, jakie są stawki i wymagania. Tu jest na przykład oferta na rejestratora medycznego: https://www.pracuj.pl/praca/praca%20biurowa;kw/warszawa;wp?rd=10 Stawka niewielka, ale i wymagania nieduże, a może być całkiem w porządku na start, zwłaszcza jeśli będziesz dodatkowo miał dochód z wynajmu mieszkania. Tylko niestety obawiam się, że za takie pieniądze będzie Ci trudno wynająć mieszkanie w Warszawie, prędzej jakiś pokój ( ͡