Wpis z mikrobloga

@gonzo91
Nie byłbym taki pewien po tym co się dzieje w chinach i tym że maja wyjebongo w protesty

Oczywiście że widział, tak jak widział przy poprzedniej konferencji wszyscy skandowali że gołebi i o tym mówili, a wyszedł i chyba najwiecej razy powiedział że beda z nia jechac i możliwe są wieksze podwyżki

Jesteśmy wypompowani w góre praktycznie na wszystkim i co ath do gwiazdki tak? ( ͡° ͜ʖ ͡
@zjadaczszyszek3000: Zobaczymy. Jak dla mnie 50 pkt w grudniu, ani słowa o pauzie i tyle. Wyższych skoków na stópkach nie będzie, bo skoro już tak źle robi się z ryneczkiem pracy na aktualnym poziomie, to do wiosny w usa zostaną tylko kelnerzy i kucharze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gonzo91
Ale co się robi źle? Poważnie po jednych danych i tak małym skoku już się robi źle tak? Bądźmy poważni i skończmy z tym fudem pivotowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie też rynek już może wyceniać podwyżke o 50bps i na podwyżce będzie ten zrzut, a przed pąpa taki scenariusz też rozgrywam dlatego trzeba śledze ryneczem i może rajd zacznie się przed podwyżką ( ͡°
@zjadaczszyszek3000: Już poprzednie wskazywały na ubywanie pracy wartościowej, a przybywaniu pracy w hospitality.
Gdzie ja napisałem o pivocie? 50 pkt, potem pewnie dalej 50 pkt, może na wiosnę jakaś pauza.
Nie rozumiem ostatniego pytania. Przed raportami z dzisiaj ryneczek wyceniał 50pkt na 80%. To czy lecimy w górę czy w dół to się pewnie rozstrzygnie na dniach. I nie zmieni tego ani gołębi ani jastrzębi Powell. Bo stopy jeszcze trochę rosnąć
@gonzo91
Tak ubywały jak prawie wcale, naprawdę bądźmy poważni bo te teksty o tym że rynek pracy sie załamie czy coś się z nim stanie to są dobre straszaki dla dzieci na dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdzie nie napisałem że coś pisałeś o pivocie, nie odbieraj personalnie wszystkiego, tak Powell tego nie zmieni, ale może zapoczątkować i powstanie efekt kuli śnieżnej

Powell swojej retoryki nie zmieni, jedynie