Wpis z mikrobloga

@pastibox: czas rozkułaczyć spekulujących na mieszkaniach antypolaków

nie po to państwo winduje ceny nieruchomości by potem nie mieć profitów ze szczucia na właścicieli i następującej po tym nacjonalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gustav88: czemu nierealne? Sama znam laske, ktora odziedziczyla fajne, spore mieszkanie, mieszka w innym miescie i najmuje sobie tam mieszkanie, ale swojego warszawskiego nie wynajmie bo nie - boi sie, nie chce zniszczen itd., wiec to mieszkanie 95% czasu stoi puste. Jest z bogatszej rodziny i ich stac oplacac ten czynsz nawet jak nie mieszka nikt. Nawet po znajomosci nie chce wynajac bo ja kiedys pytalam o to dla innej kumpeli
  • Odpowiedz
@pastibox: trochę się mylisz.
Sam kupiłem mieszkanie w 2020 oddane I-2021 - wyodrębnione jako lokal IV-2020 i według danych to pustostan. A będę tam mieszkał ;) . Zużycie wody i energii w czasie spisu powszechnego = 0 zł bo planowałem wykończenie i tam nie mieszkałem. Takich mieszkań masz tysiące ;) ponad 200 tysięcy ;)
Jak będziesz chciał i będę miał czas to znowu przygotuję Ci tabelkę w excelu ;)
Generalnie na
  • Odpowiedz
@pastibox:

jak ja za kazdym razem mowielm, ze moj budynke w centrum waw byl praktycznie pusty, to nie... zmyslam... zmyslam, kazde mozliwe meiszkanie ostro pracuje na siebie, bo jak mozna byc tak glupim zeby nie zarabiac na najmie - interes zycia polowy wykopu.... no jak widac mozna... i nie sa to jednostkowe przypadki ;)
  • Odpowiedz