Wpis z mikrobloga

@aberrracja: wiesz co, z koszulami to najlepiej kupić większą, co by w barkach i w bicku była dobra, a następnie poprawki Krawieckie, zwezic, skrócić.
Slim fit w barkach i bicku będzie za mała.
  • Odpowiedz
@josan: podpisuje sie pod tym obiema rekami. Niestety, ale wiekszosc ciuchow, ktore teraz robia, nie tylko koszule, sa przewaznie waskie od gory do dolu, w przypadku slim, lub waskie u gory i szerokie na dole, w przypadku relaxed/loose fit. Takie ciuchy dla sojakow. I o ile nie masz zajebistego ratio barki/biodra na korzysc barkow ofc, i nie masz rozbudowanych bocznych aktonow barkow i najszerszych grzbietu, to wyglada to czesto slabo. Dlatego
  • Odpowiedz
Przykro mi ale nie zamawiałem, tam rozmiarowka jest do 186, więc jak niebieski jest wyższy to może być dziwnie z rękawami (i w szyi mają dużo cm tak mi się wydaje).
Masz jakąś koszule pod ręką aby zmierzyć i porównac z tym co jest na stronie? (ja bym wziął pod uwagę że przy praniu się może skurczyć, np rękaw o 2cm)
  • Odpowiedz
@josan: właśnie on nie ma ani jednej dobrej koszuli, żebym mogła pomierzyć. Wszystkie się rozchodzą na klacie.
Ma 183 więc na długość powinna być ok z tej strony, szkoda tylko że taki mały wybór.
Niemniej zaryzykuję i zamówię. Dam znać jak się będzie nosić i czy polecamy.
Dziękuję za pomoc ;)
  • Odpowiedz
Hmm, to może zmierz jakiś kołnierz, albo jak będzie spał to rękaw mu też zmierz!
Ja brałem ostatnio koszule Jake's w Peek and Clooemburg no i jak wyżej pisałem, do krawcowej na poprawki i lepiej się czuje niż w takiej szytej na miarę.
Dawaj znać co tam z tego wyjdzie, jestem ciekaw
  • Odpowiedz
@josan:
Koszula przyszła, ogólnie bardzo ładna, fajny materiał, ale, jakby ktoś się zdecydował, to radzę nie sugerować się wymiarami ze strony, bo nieco zaniżone i dalej sie rozchodzi... dam znać czy nie robili problemu z wymianą na większy rozmiar
  • Odpowiedz
@josan: Problemu z wymianą nie było. Koszula jest super, świetna gatunkowo i, co najważniejsze, wspaniale się układa. Większy rozmiar nie rozchodzi się na klacie, a mięśnie są cudowne podkreślone.
Szczerze polecam, bo i ceny bardzo przystępne. Jedyny minusik, że mały wybór,ale może z czasem coś się pojawi.
  • Odpowiedz