Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 21
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:02:01, Piątek, 02 grudnia 2022. Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny. Słońce podniesie się dziś o 07:45. Świecić będzie 7 godzin i 41 minut, w zenicie znajdzie się o 11:36 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:26. Ciemna noc zapadnie o 16:55, ale gwiazd można wypatrywać od 16:09.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 19
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @TomTailor100 @pepek614

Grudzień. Można wyciągać lampki, ozdoby i kurtki zimowe, zachowując resztki godności.
Zaraz do pracy, po pracy do nauki, jest dobrze.

Miłego
Dobry den,

@omi-omi zakupiłem mate, świetna sprawa () żona jeszcze bardziej zadowolona bo miała coś takiego na ukrainie ale to było wielkości A4. Korzystamy oboje.

Czytak codziennie ale pisze jak coś się dzieje... dzisiaj zapraszam Was na Super Lige. Mniej więcej o 10:40 startuje syn ( ͡º ͜ʖ͡º) trzymajta się siła!(òóˇ)
Dziesion - Dobry den, 


@omi-omi zakupiłem mate, świetna sprawa (。◕‿‿◕。) żona jeszcz...

źródło: comment_1669970040vn5tzdq4IwGPHTCfxwTzSO.jpg

Pobierz

Czołem Towarzysze! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Fajnie że już piątek, ale nie fajnie że się smarem upierdzielilem. Spodnie trzeba będzie zaorać echh. Niby człowiek wie że pracuje na takim a nie innym sprzęcie i ryzyko jest ale zawsze się uważa i humor popsuje umazanie tym tłuszczem ¯_(ツ)_/¯
Miłego dnia i fajnego weekendu. Hej!

@slabehaslo Normalnie zawsze się coś przyda :)

@Dziesion Kciuki zaciśnięte!

@zielarz a czy na tokarce