Wpis z mikrobloga

Ale jak wam pisałem że jedyną receptą na obecną sytuację geopolityczną jest federalizacja Unii Europejskiej i przekształcenie jej w Stany Zjednoczone Europy z jedną silną armią zawodową to wam narodowe gwoździe w mózgu uwierały, że jak to, że Niemcy, że lewactwo XD
A teraz nagle szok, z jednej strony hurr durr Bolzga stronk patridiotyzm motzno a przyjdzie co do czego to się okazuje że nikt nie chce iść nawet na 30 dniowe szkolenie z kręcenia wora ku chwale wielgiej bolzgi za 2000 cebulionów msc XD
Co dopiero jakby doszło do realnego konfliktu zbrojnego to Berlin z dnia na dzień stałby się polskim miastem bo większość by od razu wywaliła na zachód XD
Życzę wam miłego i udanego kursu z kręcenia wora xD

#ukraina #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #polska #bekazprawakow
  • 27
@NaczelnyWoody: Nie słyszałem żeby jeden stan amerykański podpisywał jakieś umowy z Meksykiem ponad głową innego stanu i wbrew jego interesom. Tak jak podpisywano nord streamy albo sprzedawano Mistrale ruskim. To nas między innymi różni od usa i jeszcze długo będzie różnić. Żaden twór państwowy nie był wieczny i tak będzie z ue.
@NaczelnyWoody: nie powiedziałem nic o Chinach, bo Chiny przy puchatku nie staną się supermocarstwem. Mówię tylko że takie ruchy jak BLM albo MAGA mogą być niezłym zapalnikiem w sytuacji wewnętrznej USA i w najgorszym wypadku doprowadzić do drugiej wojny domowej, ale tego nikt nie wie co się wydarzy w przyszłości
no faktycznie poziom życia w USA jest mega zajebisty, a zwłaszcza jak jeszcze #!$%@? za minimalną to już w ogóle, weź taguj te swoje wystawy jakoś


@Xollorenidbla: nie chciałbym żyć w kraju w którym ludzie aspirują do minimalnej
@NaczelnyWoody: A ja tam się nie dziwię, że za Polskę PiS nikt nie chce służyć. Jakby państwo faktycznie było takie, by obywatele byli z niego dumni, np. takie gdzie szanuje się wolność i drugiego człowieka to może byłoby inaczej ¯\_(ツ)_/¯