Wpis z mikrobloga

Ku#wa dlaczego glupi ludzie zawsze mysla w ten kolektywistyczny sposob xD?
Na zasadzie: "mi nie przeszkadzajo cwiczenia do wojska hehe" - no to IDZ KURLA I SIE DOSZKALAJ, w czym problem? xD Dlaczego zawsze pie#dola te haselka, ale to ma dotyczyc wszystkich a nie tylko ich xD?
Czy jak ja chce kupic nie wiem czerwona kurtke to czekam az wszyscy beda mieli taki przymus bo ja chce xD?

Tak samo z tym zakazem handlu w niedziele - chcesz babo to prosze bardzo masz zakaz i nie mozesz kupowac w niedziele - to nie, ona chce, ale zeby wszyscy mieli zakaz xD

Tak samo imigranci - chcesz przyjmowac, to smialo, do siebie na chate, bierzesz odpowiedzialnosc i wszyscy happy c'nie? Otoz nie tym razem, oni chca przyjmowac, ale jako my wszyscy xD

No japie#dole dlaczego takie ameby istnieja?
Dlaczego nie mozemy zrobic normalnego kraju, gdzie kazdy dostaje to co chce:
- Popierasz przymusowa sluzbe wojskowa? wspaniale, jutro TY ruszasz w kamasze!
- chcesz zakaz handlu? Super, od jutra TY masz zakaz!
- chcesz zakaz aborcji? No problem - TY masz zakaz aborcji
- chcesz 500+? W porzadku! TY bedziesz na to placil i dostawal (reszta nie)

#polska #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #bekazpodludzi
m.....0 - Ku#wa dlaczego glupi ludzie zawsze mysla w ten kolektywistyczny sposob xD?
...
  • 90
@marcooo80: ludzie urodzeni i wychowani w PRL dostali wolność na pewnym etapie życia - dla nich to jest po prostu coś nowego, dziwnego, coś co mogą w każdej chwili stracić bo dostali ją za frajer. Karność i podległość władzy to dla nich norma. Jak ktoś się wychowywał już w "wolnej" Polsce, szczególnie tej która dąży do zachodniego prawodawstwa, nie zna innego życia niż to na wolności. Taki człowiek będzie wolał nawet