Wpis z mikrobloga

Pytanie do bogatszych Mirków którzy posiadają nowe auto z systemem keyless
Czy inżynierowie wpadli już na pomysł by kluczyk po pięciu minutach bez ruchu przestał wysyłać sygnał i szukać samochodu, czy dalej wygląda to jak kiedyś w Mazdach i można przedłużać sygnał " walizką " ?
#motoryzacja
  • 15
@Kroledyp:

SKODA SUPERB - change of the product MY2019

KESSY-key motion sensor

Key without movement does not transmit signal for a certain period of time - protection against thefts.

The wireless remote control will be equipped with a position sensor.
@Kroledyp: mam AC na wartość bez amortyzacji z dnia zakupu i nie zawracam sobie głowy takimi tematami. ale moi znajomi, którym wystarczyło na auto, ale na ac już nie to chowają kluczyk w jakieś folie aluminiowe i specjalne pojemniki na noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kapitan_knur I co ci po tym że wypłacą wartość z dnia zakupu skoro teraz samochody są 20 - 30% droższe niż rok, dwa temu?

Plus będziesz jeszcze czekał kilka miesięcy na nowy kolejny... To już chyba lepiej po prostu nie stracić samochodu
@Mac02: Zrobiłem już trochę przebiegu, lakierowałem 2 elementy, zużyłem trochę opony, więc wartość z dnia zakupu = obecna wartość.
Ale dla mnie najważniejsze jest to, że mogę spokojnie: spać, iść na zakupy, iść do restauracji, pojechać na wakacje zamiast schizować się czy ktoś obok mnie nie chodzi z tabletem?
mało?
@kapitan_knur No właśnie mało bo jak ktoś ci ukradnie samochód to nie pojedziesz ani na wakacje ani do sklepu. Dostaniesz kasę z AC ale będzie bardzo dużo zachodu aby kupić nowy samochód i długi czas oczekiwania
@kapitan_knur można ale jest tak jak pisałem wyżej 20 30% droższy A dodatkowo czeka się kilka a nawet czasem kilkanaście miesięcy.

Jeżeli dla ciebie to nie problem wydawać co roku po dodatkowe 30-50 000 na samochód i wypożyczasz sobie nowy jak ci ukradną to spoko ale nie każdy tak ma