Wpis z mikrobloga

Mireczki szukam jakiegoś urządzenia wielofunkcyjnego ze skanerem, które będzie tanie w eksploatacji. Wole dorzucić 200-300zł i kupić coś co posłuży na więcej niż 2-3 lata. Ogólnie mam złe doświadczenia z drukarkami atramentowymi bo za każdym razem właśnie po około 3 latach uszkodzeniu ulegała głowica, a koszt wymiany przekraczał kilkaset złotych. Dlatego aktualnie zastanawiam się nad urządzeniem laserowym ale się nie upieram. Zdecydowanie częściej drukuje jakieś dokumenty i etykiety zwrotów na paczke niż obrazki dlatego mono tez wchodzi w grę. Drukuje raz na 2-3 tyg. kilkanaście/kilkadziesiąt stron. Czy mógłby ktoś coś doradzić?

#kiciochpyta #drukarki #sprzetkomputerowy #siecikomputerowe
  • 7
@Shadowglory: do domu czy do biura? Potrzebujesz skaner czy opcję kserowania? Jeżeli szukasz czegoś do domu i kolor jest Tobie zbędny to szczerze polecam prostą drukarkę laserową a zamiast skanowania w większości przypadków wystarczy zrobić zdjęcie telefonem. To tak z własnego doświadczenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shadowglory: ja mogę polecić atramentowego Brothera z systemem ciss, jest on tani w eksploatacji, o głowice dba sobie sam co jakiś czas sam się czyszcząc. Skanuje bez problemów takich jak nędzne hp. Już 5 rok intensywnej eksploatacji
@Shadowglory: Kiedyś były całkiem spoko tanie HPki LaserJet seria 1000 teraz następcami są HP LaserJet m110 czy coś koło tego ale osobiście nie miałem ani nie znam nikogo kto to w domu trzyma to nie jestem w stanie doradzić czy jest ok czy lipa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shadowglory: miałem podobny dylemat kilka lat temu. Kupiłem tanią laserówkę mono Xerox 3020 z WiFi i sprawdza się to ok. Masa zamienników tonerów. Mały rozmiar. Trochę obawiałem się braku skanera ale dzisiaj appki robią cuda. Na duży minus... To że z telefonu nie da się drukować. Google Print Cloud leży, a 3 party appki jakoś się nie dogadują. Przy wydrukach z kompa bez problemu.