Wpis z mikrobloga

@Boczq551: Jak jesteś z Warszawy, Gdańska, Katowic, Wrocławia i chyba Rzeszowa i chcesz jechać do Holandii to szczerze polecam ci Wizzairem albo Ryanairem polecieć do Eindhoven. Jest to dosłownie środek holandii gdzie pociągiem możesz dojechać na samą północ do amsterdamu jak i na samo południe do Heerlen. Koszt biletu jak latam z Warszawy to 172zł (przynajmiej tyle zapłaciłem za grudniowy lot co mam niedługo) bez dodatkowego bagażu (wszystko co potrzebuje mieści
@matejss: Opcja samolotu wyglada w takim wypadku tanio i szybko, ale też się cykam czegoś typu, że z mieszkania będzie kompletna melina albo innych agencyjnych wyjebek
@Boczq551: Ogólnie to agencje bardzo lubią się rozporządzać nie swoimi autami. Jak już zobaczą że przyjedziesz na hotel samochodem to od razu zaczną ci 4 pasażerów planować bo w końcu masz auto ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz się kłócić ale wszyscy dobrze wiemy jak to jest: jak ci sie nie podoba to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z autem na mieszkaniu agencyjnym będziesz
@Boczq551: Mieć auto ze sobą na miejscu fajnie i wygodnie dojazd do pracy, zakupy, zwiedzanie później kraju, niezależność ale są tez minusy, w Holandii musisz płacić obowiązkowy podatek drogowy, w zależności od masy auta i rodzaju paliwa (diesel i lpg najdroższe), temat rzeka dużo ludzi nie płaci go, ale w pracy miałem znajomych których kontrol która raz dwa razy do roku występuje i robią łapanki na obce tablice a trudno nie
@Proprecjusz98: Opisałeś wszystko co potrzebowałem i bardzo dziękuje. Tak dokładnie w Niemczech płacisz raz na rok i nie jest to tak chora kwota. Dużo osób z którymi pracowałem z Niemiec jeździli co 2-3 tygodnie do Polski i nie płacili tych podatków i tak już robią po 10 lat albo i dłużej bo mówią, ze nikła szansa na karę za to. Patrząc na te wszystkie przeboje tu o Holandii chyba lepiej wrócić