Wpis z mikrobloga

ogólnie dosyć rzadko biorę twarde, około raz na pare miesięcy ale zawsze przed wzięciem mefedronu idę wymiotować. Gdy danego dnia wiem ze będę brał boli mnie brzuch, nastepnie zwykle gdy już krusze temat albo czasami po pierwszej lini muszę iść #!$%@? kontrolnego. Ciekawi mnie skąd to się bierze bo brałem już różne piguły i inne wymysły i nigdy tak nie mam, tylko przy mefedronie.

#narkotykizawszespoko
  • 15
@ZnajomyTwojejZony: tez o tym myślałem no ale bez przesady, wtedy to przy każdym innym narkotyku miałbym tak samo. Możliwe ze jakaś substancja którą czuje w zapachu prowadzi do odruchów wymiotnych, ale to tez nie jest tak ze jak powącham to po prostu idę jednego rzyga #!$%@?, trwa to tak zwykle 20 min i w #!$%@? mnie boli brzuch jakbym miał coś na żołądku i ściskało.
@ZnajomyTwojejZony: właśnie nie robię na sile. Mówię wale raz na pare miesięcy, i to nie maratony tylko jedna noc i do spania. To nie jest właśnie na takiej zasadzie ze nie wiem trzymam zwije w ręce i myśle kurde może nie powinienem tego robić, tylko po prostu w #!$%@? mnie boli brzuch i chce mi się rzygac, ale właśnie bardziej bym to porównał do takiego bólu jak przy jakiejś chorobie a