Wpis z mikrobloga

Szacunek za napracowanie, jeśli ten typ to szkodnik, to warto to nagłaśniać. A teraz całkowicie szczerze odpowiem, że gdyby nie wykop, nigdy nie usłyszałbym o kimś takim ( ͡º ͜ʖ͡º) na prawdę. Youtuba oglądam sporadycznie, tylko jak czegoś konkretnego szukam i nigdy nie wpadłem na żadnych patusów itd. Z ciekawości obejrzę materiał, może chociaż z ulgą zobaczę co mnie omija ( ͡º ͜ʖ͡º
@Sonic233_: Zależy które wykopki, bo mam wrażenie że te urodzone po 1998 roku to już kompletnie odjechały w życiu w swojej bańce. Ja się zastanawiam, tak po prostu po ludzku, jakim cudem nigdy nie trafiam na necie na takie osobniki. Może to ja jestem za głupi i za stary na takie rzeczy?
@eeehhh zdecydowanie, mimo że sam jestem 99 to widzę że niektórzy to jakieś płatki śniegu, teraz stwierdzili że zniszczą tego nitro bo wyzywa ludzi/ich matki na streamach. Ale mniejsza, bardziej bawinfskt że to wykopki chcą kogokolwiek umoralniać w momencie gdy mało gdzie w internecie jest tyle jadu i nienawiści co tutaj xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Krzemiec: isamu to zwykły debil i patusiarz, takie gówno bez kultury, zachowuje się to jak bezmózg, byle się popisać i zwyzywać dzieciaki. A łebkom to imponuje z jakiegoś powodu. Widziałem kilka razy jego samochód, oczywiście z wykupioną rejestracją. Przepisy drogowe i ich przestrzeganie wielkiego jutubera nie obowiązywały, mimo że to był tylko wjazd na parking. Musiał być szpan i wjazd z piskiem, bo patrzcie jestem bogaty i mam szybkie auto. Nie