Wpis z mikrobloga

Ho ho ho Mirki i Mirabelki, czy byliście grzeczni w tym roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet jeśli nie, i Mikołaj nie zostawił Wam dzisiaj żadnego fantu w bucie (albo byliście grzeczni, ale Mikołaja pokonał Jaszczomb) - spieszę z pomocą! Zapraszam do mojego małego mikołajkowego #rozdajo
Co roku przygotowuję lukrowane pierniczki dla rodziny, w tym sezonie postanowiłam zrobić ich trochę więcej - może ktoś chciałby sprawić taki wyjątkowy upominek komuś bliskiemu albo sobie samemu ;)
Do zgarnięcia dowolny zestaw ręcznie robionych przeze mnie pierniczków (3 szt.). Jakie zostały jeszcze dostępne do wyboru, znajdziecie na moim piernikowym instagramie Lukierek albo Psikus - klik tutaj w wyróżnionych stories "do wzięcia".
Będę wdzięczna oczywiście na śledzenie profilu i lajki, ale to nie warunek przystąpienia ;)
Wkładam w te pierniczki całe serce, wszystkie lukrowane są lukrem królewskim lub/i ręcznie malowane barwnikami spożywczymi i jadalnym złotem. Wciąż kombinuję z nowymi wzorami i robię to zupełnie amatorsko, więc proszę o wyrozumiałość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako że choinka jest zielona, zielonki również zapraszam. Wysyłka na mój koszt lub odbiór w #poznan
Losowanie przez #mirkorandom jutro w południe.
#pieczzwykopem #swieta #gotujzwykopem #tworczoscwlasna
Tortilla_Orzeszkowa - Ho ho ho Mirki i Mirabelki, czy byliście grzeczni w tym roku? (...

źródło: comment_1670323670YSO5K4mnd1wfgf8yR4jKYZ.jpg

Pobierz
  • 15