Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób z większym doświadczeniem w zakupie #nieruchomosci.
Od jakiegoś czasu chce kupić swoje pierwsze #mieszkanie, w końcu znalazłam takie, które mi się podoba bo cena i lokalizacja bardzo ok. Problem polega na tym, ze we wtorek rano wylatuje z Polski na 3 miesiące bez możliwości zjazdu. Czy myślicie, ze jest fizycznie mozliwe w ciągu tak naprawdę 4 dni roboczych udzielenie jednemu z rodziców notarialnie pełnomocnictwa, a także ogarniecie przez rodzicow wszystkich spraw związanych z przejęciem mieszkania kiedy mnie nie ma w Polsce? Czy taki plan ma w ogóle sens czy raczej niewykonalne bo np. nie biorę pod uwagę jakiegoś ważnego czynnika?
Mieszkanie kupowane byłoby za gotówkę, jest wystawione przez agencje nieruchomosci, właściciele nadal mieszkają w tym mieszkaniu ale mówili, ze mogą się szybko wyprowadzić.
  • 8
Czy myślicie, ze jest fizycznie możliwe w ciągu tak naprawdę 4 dni roboczych udzielenie jednemu z rodziców notarialnie pełnomocnictwa,


@xolaatt: Zadzwoń jutro do notariusza i umów się na spisanie pełnomocnictwa (najlepiej już od tego wu którego będzie podpisywany akt zakupu nieruchomości). Raczej nie będzie problemu, takie rzeczy to załatwia się od ręki