Wpis z mikrobloga

@mickpl: Na tagu niema ruchu bo ludzie są już zmęczeni i generalnie w dupie mają już te podniecające Ciebie st0py bo wiedzą, że nieważne co Glapa powie i tak idzie katastrofa i rzeź wszystkich
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Nieprawda, nie wszystkich. Masa osób przejdzie przez recesję neutralnie, szczególnie jak mają robotę w topowych branżach i nie zalewarowali się kredytami po bile.
  • Odpowiedz
Masa osób przejdzie przez recesję neutralnie, szczególnie jak mają robotę w topowych branżach i nie zalewarowali się kredytami po bile.


@mickpl: O to mój znajomy, ma masarnie i kredytu zero więc pewnie o nim mówisz. Pytałem się go ile ceny w styczniu podniesie po rządowych podwyżkach zusu, srusu, prądu, benzyny, wszystkiego, odpowiedział, że wcale nie podniesie ( trochę się zdziwiłem ) Dokończył, że nawet próbować nie będzie, ceny już dawno przekroczyły
  • Odpowiedz
ceny już dawno przekroczyły poziom krytyczny i po prostu się zwija


@Kroledyp: Niech podziękuje Glapie, bo do tego by nie doszło gdyby stopy procentowe wynosiły ile teraz wynoszą kiedy inflacja przebiła poziomy krytyczne, tj. 5%. No ale najważniejsze, żeby Aneta miała jak najdłużej miniratkę.
  • Odpowiedz
O to mój znajomy, ma masarnie i kredytu zero więc pewnie o nim mówisz. Pytałem się go ile ceny w styczniu podniesie po rządowych podwyżkach zusu, srusu, prądu, benzyny, wszystkiego, odpowiedział, że wcale nie podniesie ( trochę się zdziwiłem ) Dokończył, że nawet próbować nie będzie, ceny już dawno przekroczyły poziom krytyczny i po prostu się zwija


@Kroledyp:
To efekt przerzucania kosztów nadmiernie i lekkomyślnie zadłużonych podmiotów na innych.
Normalnie upadają
  • Odpowiedz
Czyli tak jak sądziłem. Nie ma kolegi... są tylko historie


@mrsomeone: Daj sobie już spokój z tymi domysłami, #!$%@? możesz wiedzieć będąc gdzieś daleko i tak samo jest z twoją wiedzą na tagu, siedzisz i coś sobie wymyślasz myśląc, że tak jest
  • Odpowiedz
@mickpl: przestańcie #!$%@?ć o tym traktacie sopockim, przecież to zwykła "wiejska" manipulacja. Koleś nagle zaczął wychodzić i zawierać traktaty z randomami, kiedy cały rząd #!$%@? z BORem nawet do kibla, taaa
  • Odpowiedz