Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Testuję sobie tego chat bota, ale niestety na wykonanie nieco trudniejszego zadania nie na co liczyć ( a może i stety, póki co #programista15k jest bezpieczny)

Generalnie zadanie dosyć trywialne. Robimy zapytanie do dwóch serwisów, albo i większej ilości, powinno być to konfigurowalne. Wymaganiem jest, aby uzyskać wynik jak najszybciej. Użyjmy w tym celu wielu wątków. Jeśli nastąpi błąd w którymkolwiek wątku, przerwij natychmiast działanie pozostałych wątków i zwróć informacje o niepowodzeniu. Nie powinna występować sytuacja w której jakiś wątek zgłosił błąd a pozostałe wątki działają do zakończenia zapytań. Zwróć dane tylko w przypadku pełnego powodzenia zakończenia zapytań we wszystkich wątkach.

O ile jest w stanie ogarnąć użycie service executora o tyle nie potrafi ogarnąć kwestii poprawnej obsługi wielu wątków. Radzi sobie natomiast bardzo dobrze w przypadku pisania powtarzalnego kodu, prostego, o prostych instrukcjach.

#openai #java
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SoulShredder: może wtedy dałoby radę, ale nie chcę mi się sprawdzac bo jest taki ruch że ledwo co ta strona działa. Ale tak jak napisałem, małe proste rzeczy ogarnie, coś nieco bardziej skomplikowanego już nie bardzo. To może być fajne narzędzie żeby szybciej tworzyć aplikacje, ale póki co i tak trzeba parzyć na to co ten bot generuje.