Wpis z mikrobloga

Skąd u ludzi przekonanie, że dzisiejsza muzyka jest gorsza od tej co była dawniej


@IDontNeedRules: z tego samego miejsca co przekonanie, że dawniejsze koszule flanelowe i jeansy sa lepsze od dzisiejszych np rurek ot zwykłe starcze majaki ( sam jestem stary już i rówieśnicy tak pierdzą )
@Kusznik: @IDontNeedRules: bo kiedyś było lepiej bo... bo było kiedyś, czego nie rozumiecie

Oczywiście op jeśli odpowie to pewnie napisze że to hehe żarcik ale nawet jeśli tak jest to nie zmienia to faktu że takie głupie i płytkie myślenie ukazane na memie ma wielu ludzi bo kiedyś to #!$%@? była muzyka, teraz tylko #!$%@? kijem o pralkę #pdk
janushek - @Kusznik: @IDontNeedRules: bo kiedyś było lepiej bo... bo było kiedyś, cze...

źródło: comment_1670525914F0kiNNMhxxzhQPccmTlGmO.jpg

Pobierz
@FACTIS: No nie wiem, jak ktoś ma umiejętności do przekazania ciekawej historii przy pomocy sekwencji rymów przy dość prędkim tempie to budzi we mnie podziw. Fakt, że social media najchętniej kręcą sławę wokół gówna pokroju mumble rap nie zmienia faktu, że istnieją perełki rapu, który potrafi podjarać.
Skąd u ludzi przekonanie, że dzisiejsza muzyka jest gorsza od tej co była dawniej?


@IDontNeedRules: W temacie rapu to kiedyś przynajmniej do muzyki się bawiło była jakaś buntownicza subkultura i sebiksy bawiły się w morały dla biedody z ulicy a nie tatuowało edgy pentagramy na ryju, farbowało włosy na fioletowo, robiło zawody kto nie zdechnie od fentanylu i zdobędzie fejm na tiktoku. Domena tych odklejonych #!$%@?ńców urodzinych po 1998 roku xD