Wpis z mikrobloga

#pixel #telefony Szukam fajnego i wartego polecenia super chroniącego case'a do Pixela 7. Pracuje na codzień w terenie i czasami mój telefon upada, ma kontakt z piaskiem. To mój pierwszy Pixel, widziałem spigen i uag ale nie wiem czy dają radę.
  • 10
@pablo232 Polecam Spigena i oczywiście szkło też od nich lub myScreen Diamond. UAG tylko wygląda na masywniejszy ale wcale lepiej nie chodzi i jakość wykonania kuleje zwłaszcza za tą cenę. Jak chcesz coś super pancernego to polecam Speck ale to trzeba przez Amazona zamawiać.
@pablo232 wszystkie Spigeny siedzą bardzo solidnie na telefonie i są trwałe, a najważniejsze wychodzą obrysem ponad ekran. Tough Armor ma dodatkowe pianki w środku co pomaga w amortyzacji przy bardzo dużych uderzeniach. Jednak realnie każde chronią podobnie u Spigena.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ceedzik @BooB - A możecie polecić do pixela, ale w drugą stronę, minimalistyczny, jak najmniej pogrubiajacy telefon i żeby boki nie wystawały nad ekran? Ma tylko chronić przed zarysowaniami jak go gdzieś będę kładł.