Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Siema mireczki będę przenosił w kwietniu numery firmowe do innej sieci i mam pytanko, orientujecie się może jaka sieć na najwięcej stacji bazowych i w sumie najlepszy zasięg neta?
Dotychczas byłem w Play ale ostatnio takie gówno że szok. Miasto 50 tysięcy osób a jedna kreska xD. Przenoszę 120 numerów więc spora akcja i fajnie by było mieć jakąś sieć gdzie nie rwie mj neta co pół godziny.
#telefony #technologia #play #orange #tmobile #plus
Vittu - Siema mireczki będę przenosił w kwietniu numery firmowe do innej sieci i mam ...

źródło: comment_1670616213q59IdgBkowyfHhgMlQSgwx.jpg

Pobierz
  • 5
@Vittu: Nawiecej maja Tmobile i Orange, oni w sporej czesci dzieli nadajnik i maszty dzieki sieci Networks!, juz nie pamietam dokladnie ale Plus mozliwe, ze ma najmniej a Play nadal ma chyba roaming krajowy ale tylko z Orange, z reszta pokonczyly sie umowy. Reszta operatorow dziala na sieci ktoregos z tych 4 operatorow wiec musisz sobie sprawdzic u kogo, nie wierz w zadne brednie o zasiegu wszystkich sieci.
@Excel123: ja rozumiem chcec realizacji planu ale jak gość narzeka na Play a próbujesz mu wcisnąć Vectrę która pracuje na ich nadajnikach to chyba jest coś nie tak