Wpis z mikrobloga

@kilemile: chodzi o to zeby miec show, o to o co kazdy cisnie Michniewiczowi. Maja technike ale mecze mecza jak Atletico Madryt i tyle. Nie robia widowiska a to tym gorsze ze maja pilkarzy do tego. Wyszli z grupy dzieki Lukaku zreszta :). Z tym istnieniem panstwa to sie nie osmieszaj bo bez tej sily pilkarskiej jaka byla Jugoslawia i jej kluby to #!$%@? by bylo nie mundiale, nie pojawili sie
@Atomus: Nikt nie cisnął Michniewiczowi, że nie robi show, każdy cisnął, że marnuje potencjał kadry i gra prymitywną piłkę. Chorwaci grają mądrze i korzystają z indywidualnej techniki swoich zawodników. Są poukładani taktycznie, a Modrić to prawdziwy profesor. Grają defensywnie, ale nie prymitywnie. Nie mają typowego napastnika, za to mają stalową psychikę, więc to mądry wybór. Atletico za najlepszych czasów też nie grało prymitywnie. Przypomnij mi ile medali zdobyła Jugosławia na MŚ?
@ger47: brakowalo ich akcjom dynamiki. Co do techniki uzytkowej to top i wlasnie brakuje tego ze mogliby dac wiecej i konczyc te mecze jednak w 90 minut :). Znowu sie wypruja po drodze i beda czlapac w takim finale np. z Portugalia czy Francja czy Anglia. Chociaz dobra powiem tez Maroko, bo juz wyrzucilem z mundialu ich wczesniej tak samo jak i Chorwacje i jest jak jest xD
@Atomus: No i jeszcze jedno, bo to porównanie do Michniewicza to
jednak obraza w #!$%@?. Chorwaci, chociaż mogło się wydawać, że grają na 0:0 (co akurat nie było prawdą, to był ćwierćfinał, po prostu szukali swojej szansy, starając się nie dopuścić Brazylijczyków do sytuacji, nie było ani autobusu, ani lagi), kilka minut po stracie bramki w końcowej części dogrywki zdobyli gola bynajmniej nie z lagi, tylko z akcji wykorzystującej atuty ich
@kilemile: co do naszych meczy to ja bym patrzyl na to co z Francja jako wskaznik bo x ludzi mialo debiut na mundialu i dodac do tego presje o nieprzegranie tego pierwszego meczu to mielismy to co mielismy. Wszystko co zle to Michniewicz, wszystko co dobre to pilkarze u nas :D Ale chyba tak nie jest do konca. Michniewicza tak o wrzucilem nie zeby tu robic jakas wielka analize. Chorwacja ma
Teraz oni wiedza jak sie gra mundial, sa wicemistrzami do #!$%@? o czym zapomnieli praktycznie wszyscy :D


@Atomus: No raczej, ludzie traktowali ich jak jakichś underdogów, co było dla mnie kompletnym absurdem xD

Ale jedna spora część ich kadry to gracze średniaków albo Dynama Zagrzeb. Polska ma w sumie równie dużo zawodników w klubach z topu. I co? xD Gówno xD Pewnie kwestia nastawienia samych piłkarzy też jest ważna.
@AgentGRU: czy ja wiem, grają defensywnie, to fakt. Ale potrafią w tej defensywie pozostać dłużej przy piłce żeby puścić ją dalej. nie czytałem komentarzy wyżej, pewnie powielam jedną opinię