Wpis z mikrobloga

W niedzielne popołudnie mam dla was dobrą informację a także krótką humorystyczną rymowankę.
Nawyzywał setki matek na wynajem ma wciąż chatę. Miał M8 ale rozbił, nie pomogły płacz i groźby. Miał dalekosiężne plany a stan na dziś: ZBANOWANY

#codziennystanbananitro #famemma #nitro #nitrozyniak
imargam_2137 - W niedzielne popołudnie mam dla was dobrą informację a także krótką hu...

źródło: comment_16707640810bRhJEIItIfJRAp7XMwX1u.jpg

Pobierz
  • 32
@imargam_2137: Jakie on mógł mieć plany na youtube w wieku 27 lat? Większość twórców na tej platformie jest poniżej tego wieku. Miał nagrywać podcasty typu Rock & Borys albo zajmować się kanałem newsowym jak Gimper?
Jestem ciekawy jak bardzo jest zabezpieczony finansowo bo ma dom w Hiszpanii i proponował 200k za sposób na odbanowanie go na yt.
@luka32: Problem w tym że jesteście najbardziej toksycznym serwisem w internecie. I to nie jest tak że bronię to co zrobił. Skoro wy mogliście przez lata po wszystkich i po wszystkim jechać to dlaczego on nie miał prawa? Jaka jest różnica między spoceńcami z za klawiatury z niezrównoważonym psychicznie youtuberem? Aż tak was zabolało jak się on zachowuje? Może czasami popatrzcie na waszą społeczność ( ͡º ͜ʖ͡º
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: po pierwsze, odnosisz się do wykopu jakby wszyscy byli identyczni czyli toksyczni (to już świadczy o tym, że jesteś głupcem). To tak jakby powiedzieć, że na świecie są sami źli ludzie. Po drugie, płaczesz, że przez lata po wszystkich i po wszystkim wykop mógł jechać hahah chłopcze, nie wiesz jak funkcjonuje internet? Jest w nim pełno hejtu, jak się nie podoba to wypad, tylko, że to forum jest anonimowe i