Wpis z mikrobloga

W niedzielne popołudnie mam dla was dobrą informację a także krótką humorystyczną rymowankę.
Nawyzywał setki matek na wynajem ma wciąż chatę. Miał M8 ale rozbił, nie pomogły płacz i groźby. Miał dalekosiężne plany a stan na dziś: ZBANOWANY

#codziennystanbananitro #famemma #nitro #nitrozyniak
Pobierz imargam_2137 - W niedzielne popołudnie mam dla was dobrą informację a także krótką hu...
źródło: comment_16707640810bRhJEIItIfJRAp7XMwX1u.jpg
  • 32
@luka32: XD Wykop stworzył Nitrożytniaka... Tak, jesteście toksyczni nie widziałem na reddicie takiego publicznego linczu jak tutaj. Na 4chana nie wchodzę ale podobno większość tutejszego towarzystwa ma z tym koneksje. A i jeżeli mówisz o lewackich Julkach z Twittera i Wykopie to jesteście na tym samym poziomie #!$%@? w niego.
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: "iks de" pokolenie iks de się odezwało, ojoj tak cię zabolał twój mlekozyniak, że go musisz bronić dzień i noc? Nie z3sraj się. Ty jesteś na poziomie nitrołaka, czyli manipulacjusz doskonały. Wykop to nie ja, ja jestem osobną jednostką, a nie "WY", szcz0chu.
@luka32: Ty go atakujesz cały dzień i noc więc czym się różnimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wypok to nie ja a jednak masz takie same poglądy i piszesz to co 99% wykopków. Jakby Cię to nie interesowało to byś tutaj nie wypisywał. Najpierw prześledź mój Wykop jestem zainteresowany sprawą od kiedy zbanowali mu konto na youtubie. Mam wolne podejście do żartowania ale nie do zabierania komuś miejsca
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: boty nadal będą nabijać staty. Ale ja życzę temu debilowi jak najlepiej bo nikt się tego nie spodziewał że on nie będzie miał planu B na brak yt. Świadczy o tym przynajmniej to że chcę zapłacić 200 tys za unbana. Więc mam nadzieję ze tym kick kupi sobie trochę czasu aby ogarnąć plan B i zniknąć na dobre z YT. Bo ma strasznie szkodliwy wpływ na młodych ludzi. A że