Wpis z mikrobloga

#metal #industrial #industrialmetal #industrialrock #neuedeutscheharte
#cultowe (1037/1000)

Oomph! - Ice-Coffin z płyty Defekt (1995)

Przez to że na Viva Zwei około roku 2000 leciały ich miałkie przeboje typu Supernova, albo Augen Auf, to długo się nie dowiedziałem, że wcześniej grali bardziej rasowy industrial. W kwestii instrumentalnej nie tak bardzo daleki od Rammsteina. No ale zostałem zrażony do tej "marki" za młodu :)

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #industrial #industrialmetal #industrialrock #neuedeutscheharte
...
  • 1
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: ten zespół zawsze wolałem od Rammsteina. Ostatnia płyta jaką nagrali to taki powrót do korzeni i bardzo dobra moim zdaniem. Ciekawostka taka, że zespół miał zawsze bardzo antyreligijne piosenki, ale wokalista się nawrócił i to chyba było głównym powodem rozpadu zespołu.
  • Odpowiedz