Wpis z mikrobloga

Lahoz wykreślony z listy sędziów za mecz Argentyna - Holandia, ziobro zaskoczenia bo w ogóle nie panował nad zawodami. Zostały 4 spotkania, mecz Argentyna - Chorwacja poprowadzi Włoch Orsato, a z tego co wyczytałem to dotychczasowe mecze polskiej trójki sędziów są bardzo wysoko oceniane i niewykluczone, ba, wręcz możliwe że Szymon Marciniak dostanie finał Mistrzostw Świata. Trzymam kciuki.
#pilkanozna #mecz #mundial
Minieri - Lahoz wykreślony z listy sędziów za mecz Argentyna - Holandia, ziobro zasko...

źródło: comment_1670825884owJYdxYAY6Qu33zNnQK0uo.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
nie miesci. nie miesci mi sie tez w bani, jak mozna miec tak malo zainteresowan, zeby jeszcze #!$%@? o takim czyms myslec. malo to w pilce noznej jest aspektow nad ktorymi sie mozna pochylic?


@borohekatomba: Ty tak poważnie? Właśnie to jest w piłce piękne, że składa się z tylu aspektów, możesz być januszem sprzed telewizora i oglądać tylko mecze kadry, możesz oglądać polską ekstraklasę, możesz mieć fisia na punkcie Realu albo
  • Odpowiedz
Lahoz wykreślony z listy sędziów


@Minieri: Wykreślony gdzie, z reszty mundialu? Zostało kilka meczy, więc dali innych do sędziowania, to żadna kara. Powinien zakończyć karierę albo przynajmniej koniec sędziowania w pucharach UEFA i FIFA.
  • Odpowiedz
@Minieri:
LEO, WIĘCEJ BRZUCHA ĆWICZ
GONZALO, UCIEKAJ MI STĄD, POWIEDZIAŁEM!
MARCOS, COME TO ME, LISTEN TO ME, DON'T BEHAVE LIKE THIS, I DON'T WANT TO SEE IT, TOO AGGRESIVE FOR ME, DON'T DO IT
LUKA, LUKA! DLACZEGO SIĘ ŁAPIESZ ZA GŁOWĘ??
ANTOINE, PILNUJ SIĘ TERAZ, ŻEBYŚ CZEGOŚ GŁUPIEGO NIE ZROBIŁ
ZATRZYMAŁ CIĘ, ALE NIE NA FAUL. UMÓWMY SIĘ, DOBRZE? KYLIAN, CZY JA POWIEDZIAŁEM, ŻE TY SYMULOWAŁEŚ? W ŻYCIU!
GONZALO, GONZALO, GONZALO,
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Nie widzisz problemu? A trójpodział władzy?

Monteskiuszowski trójpodział władzy zakładał kontrolę społeczną każdej z trzech władz.

I tak: wybieramy władze legislacyjną bezpośrednio (wybieramy posłów do Sejmu), władze wykonawczą pośrednio (wybrani przez nas posłowie wybierają rząd), a nad władzą sądowniczą dziś w Polsce społeczeństwo nie ma żadnej kontroli. To państwo w państwie.

Można się nie zgadzać ze wszystkimi aspektami obecnej reformy sądownictwa, ale na pewno przybliża nas ona do zasad monteskiuszowskiego
  • Odpowiedz