Wpis z mikrobloga

Lahoz wykreślony z listy sędziów za mecz Argentyna - Holandia, ziobro zaskoczenia bo w ogóle nie panował nad zawodami. Zostały 4 spotkania, mecz Argentyna - Chorwacja poprowadzi Włoch Orsato, a z tego co wyczytałem to dotychczasowe mecze polskiej trójki sędziów są bardzo wysoko oceniane i niewykluczone, ba, wręcz możliwe że Szymon Marciniak dostanie finał Mistrzostw Świata. Trzymam kciuki.
#pilkanozna #mecz #mundial
Minieri - Lahoz wykreślony z listy sędziów za mecz Argentyna - Holandia, ziobro zasko...

źródło: comment_1670825884owJYdxYAY6Qu33zNnQK0uo.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@Minieri Lahoz to w ogóle fenomen. Od lat robi to samo i to się raczej nie zmieni bo to typ osoby która nawet na czyimś ślubie czy pogrzebie odwaliłaby jakąś inbę tylko po to by znaleźć się w centrum uwagi, a wciąż jest ceniony w Fifie i uefie i regularnie dostaje do sędziowania ważne mecze. O co tu chodzi? On ma jakieś kwity na Collinę? Odkupił sextaśmy od Benzemy? To jest niewiarygodne
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: Też tego nie rozumiem. Za każdym razem jak wrzucałem gole z La Liga to nie ważne czy był to kibic Barcy czy Realu to przynajmniej w jednym byli zgodni - Lahoz niech wypie... xD
  • Odpowiedz
Od lat robi to samo i to się raczej nie zmieni bo to typ osoby która nawet na czyimś ślubie czy pogrzebie odwaliłaby jakąś inbę tylko po to by znaleźć się w centrum uwagi, a wciąż jest ceniony w Fifie i uefie i regularnie dostaje do sędziowania ważne mecze. O co tu chodzi?


@Trzesidzida: Środowisko sędziowskie jest mocno hermetyczne. Ocena pracy jest mocno uznaniowa. Pewne mechanizmy są podobne do tych co
  • Odpowiedz
@Lukixp: No jakby sędziował półfinał (co i tak jest sukcesem) to jasne że w finale nie może sędziować tej samej drużyny. Na razie jeden półfinał dostał Włoch a Marciniak wg wielu jest faworytem na finał. Zobaczymy.
  • Odpowiedz
  • 213
@Minieri raz widziałem na żywo Marciniaka podczas meczu mojej drużyny na zapleczu ekstraklasy, a parę dni później typ sędziował mecz Realu w LM xD
  • Odpowiedz
Środowisko sędziowskie jest mocno hermetyczne. Ocena pracy jest mocno uznaniowa. Pewne mechanizmy są podobne do tych co w Kościele Katolickim xD Ciężko awansować do samego topu, a spaść to jeszcze większy wyczyn.


@BarszczZUkraincow: Ja bym powiedział, że właśnie jak w... środowisku sędziowskim w Polsce (nie tym piłkarskim).

Sędziowie sami się sądzą, sami się wybierają, sami się oceniają, a jak ktoś chce ucywilizować to państwo w państwie to robią kwik na całą
  • Odpowiedz