Wpis z mikrobloga

Nie lubię świąt, głównie przez to, że spędzam je samotnie, niestety życie nie obdarzyło mnie w miarę normalną, zdrową rodziną, zawsze w tym okresie z żalem i jakimś smutkiem patrzę na święta ludzi ze szkoły/pracy i za każdym razem mam ochotę się rozpłakać jak dziecko. Samotność przez większość życia boli, a świadomość, że człowiek naprawdę próbował znaleźć znajomych czy kogoś bliskiego i nic z tego nie wyszło nie pomaga. Denerwuje mnie też gadanie, ze najpierw trzeba być szczęśliwym sam ze sobą, taaaa super rada dla kogoś kto przez prawie całe życie nie ma nawet jednego bliższego znajomego, o drugiej połówce nawet nie będę wspominał. Wiem, że takich jak ja jest w naszym kraju sporo, życzę wam mirki i mirabelki wesołych, a jak nie to przynajmniej spokojnych świąt. ()
#samotnosc #depresja #feels
  • 4
@Arksen: ty masz takie odczucia poparte własnym doświadczeniem. Bierz pod uwagę że jakaś połowa tych rodzinnych świat to czysta hipokryzja, puste gęsty i puste slowa. Więc życzę Ci żebyś znalazł kogoś wartościowego co nie jest proste, świeta samotne dołują, ale otoczenie przez egoistycznych hipokrytów nie jest lepsze. Mimo światecznego gwaru i zadymy, jak to wszystko opada siadasz i myślisz sobie .... Ale to puste