Wpis z mikrobloga

#pieklomezczyzn
#przegryw
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
#zwiazki
#wojsko
#lewackalogika
#neuropa

Jak mi dało do myślenia to całe zamieszanie wokół ćwiczeń, w zasadzie coś co wiedziałem podskórnie, ale musiałem się przekonać na takim przykładzie.
Wiele Kobiet ma nas w dupie do momentu aż trzeba je broni.
Nagle okazuje się według lewicy ze są dwie płcie...
Ja chciałem napisać że jestem nie binarny(jestem facetem ale jak idzie o wojsko to czuje się kobietą)
Ta cała gadka o męskości to bzdura, męski będzie tylko twój dowódca a ty będziesz popychadłem a finalnie mięsem armatnim.
Ojczyzna czyli plac i płacz jest dobra no chyba że podskoczysz i zakatują Cie na komisariacie.
Społeczeństwo ledwo oderwane od pługa nauczone pokory wobec Pańszczyzny pewnie przyklaśnie z TV powiedzą ze winny i wystarczy.
A te całe ćwiczenia to pewnie jakiś nieogar wymyślił albo ruski szpieg żeby zająć tych którzy faktycznie mogą coś obronić.
To wszystko finalnie powoduje że ludziom myślącym odechciewa się w tym #!$%@? egzystować.
  • 7
to sa tez i moje przemyslenia. za zwrocenie na to uwagi dostalem na twitterze bana od partii razem, zukowskiej i kilku innych feministek, mnostwo lewicowcow (ale nie wszyscy), wyzywa mnie na twitterze od ruskich trolli. Tylko dlatego ze zwracam uwage na hipokryzje, ze nagle meskosc im nie przeszkadza, i sa chetni wysylac do boju samych mezczyzn. Nagle nie ma 58 plci, nie ma rownouprawnienia. Chodzilem na strajki kobiet, glosowalem na lewice i
Ja chciałem napisać że jestem nie binarny(jestem facetem ale jak idzie o wojsko to czuje się kobietą)


@Misieq84: To jest dramat, bo osoby LGBTQ+ do których także bym zaliczył kogoś non binary zawsze wspierały lewicę. I teraz te wszystkie osoby które urodziły się mężczyzną muszą "wywalczyć sobie prawa" według lewicy. Co zrobiły kobiety, że nie ciążą na nich żadne obowiązki? Absolutnie nic. Jedna przedstawicielka lewicy nawet miała czelność mówić o tym,