Wpis z mikrobloga

Jak już chce z sobą skończyć to niech to zrobi w domowym zaciszu czy coś, a nie pod publikę psując normalnym ludziom plany.


@wuut: "W zaciszu", czyli tak, żebyście nic nie słyszeli i dalej mogli udawać, że ze zjawiskiem życia ogółem wszystko ok? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niestety, fakty są takie, że tzw. normalnym ludziom przyda się takie brutalne uświadomienie o tym, do jakich zdarzeń doprowadza ich
  • Odpowiedz
mają potem zdarta psyche takimi rzeczami bo nikt nie chce mieć na sumieniu jakiegoś typa


@Ulic_Qel_Droma: Członkowie społeczeństwa aprobujący tworzenie samobójców jak najbardziej mają ich na sumieniu i powinni być tego świadomi.

chcesz się zabić? Zrób to tak żeby inni nie ponosili tego konsekwencji


@Noxter20: Członkowie społeczeństwa, którzy są za tworzeniem samobójców, powinni ponosić konsekwencje.
  • Odpowiedz
Jak już chce z sobą skończyć to niech to zrobi w domowym zaciszu czy coś, a nie pod publikę psując normalnym ludziom plany.


@wuut: Skoro "normalni ludzie" psują plany ludziom, którzy chcą skończyć tą wymuszoną egzystencję nie tylko nie udzielając w tym pomocy, ale wręcz aktywnie to uniemożliwiając i kryminalizując udzielanie pomocy, to nie dziw się, że ktoś wybiera sposób optymalny dla niego (być może jedyny dla niego możliwy), a nie
  • Odpowiedz
@Nemayu: Racja. Dodatkowo dyskusja w takim temacie z ludźmi, którzy mówią "niech chociaż nie utrudnia życia innym" jest zupełnie bez sensu, bo powołują się na jakąś korzyść jednej grupy, która musi być respektowana przez samobójców, a założę się, że nikt z nich nie twierdzi, że to działa w drugą stronę. W sensie:
-samobójca ma ciężką sytuację (do czego przyczyniło się społeczeństwo) - trudno, jest jak jest, takie jest życie.
-samobójca sprawił,
  • Odpowiedz
@TrzyZnaki: Nie jest uzasadniony. Bo są duchy, dusze, ufo i zjawiska paranormalne oraz pośmiertne życie. Plusy dla Ciebie, a minusy dla mnie nie zmienią prawdy ani rzeczywistości.
  • Odpowiedz
Nie jest uzasadniony. Bo są duchy, dusze, ufo i zjawiska paranormalne oraz pośmiertne życie. Plusy dla Ciebie, a minusy dla mnie nie zmienią prawdy ani rzeczywistości.


@Smokk: My wiek już dwadzieścia jeden a do niektórych nadal nie dociera, że takie są FAKTS. Paranormalia afterlife egzyst.
  • Odpowiedz