Wpis z mikrobloga

Używam huela jako 2giego śniadania albo czasem zamiennika posiłku. Polecam. Niestety cena zaporowa ale warto. Trochę „mączny posmak” ma ale dla mnie wciąż lepsze niż białka jakieś smakowe po których byłem dużo krócej najedzony.
  • Odpowiedz
@Quassar: ale huel to nie jest żarcie, które ma ci zastąpic wszystkie posilki to jest jako uzupelnienie diety albo jako posilek zastępczy typu szybie sniadanie, do pracy albo w podróż czy nawet w te góry co pisales. pzdr
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: reklama, zdaje sobie sprawe, ale do osob nie zdajacych sobie sprawy. PATRZCIE NA SKŁAD TEGO GÓWNA. Generalnie, jest to masakara, jakbym dostał za darmow to bym tego w siebie nie wlewał. Pomysł maja niezły, zrób coś co istenieje od dawna (Geinerki), dodaj do tego troche witamin, ale główna miskture zrób z najniższej jakości gówna, co to jest odrzutem. Dodaj dobry marketing. I koś frajerów. No profit dla klientów. I te
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zsokiemowocowym: z tych proszkow żeby się nasycic to już lepiej sobie jakiś gainer #!$%@? xD ja se od ziomka brałem mutant mass czekoladowy, smakował zajebiscie z mlekiem. Ten huel też ujdzie smakowo ale tylko z mlekiem i nie wszystkie smaki,ale jest to przerost formy nad treścią, uja a nie pełnowartościowy posiłek, przepłacony szejk proteinowy.
  • Odpowiedz
@pastaowujkufoliarzu: Bo nie był, teraz możesz kupic pełnowartosciowe. Huelem problem jest to, ze sprobuj sprzedac bialko z grochu normalnie komus kto ma mozg XD Jeszcze rozumiem jak ktos jest vaganinem, to nie wnikam, ma juz wystarczajaco problemow, ale normalny zdrowy czlowiek siega po bialko ze straczkow totalnie w ostatniej kolejnosci, bo jest najmniej dla nas wartosciowe. Wchlanialnosc jakas smieszna. Jednak jakby mieli dac jakikolwiek dobrej jakosci izolat białka, to wtedy cena
  • Odpowiedz