Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 518
Mój tata w młodości () dziś obchodzi 68 lat. Zdzisiek mimo swojego wieku umie w internety, a odkąd mu pokazałam wykop to sprawdza na głównej wiadomości i się denerwuje na ruskie onuce xD z tego co opowiadał co robił w młodości to był strasznym przeciwnikiem PRL i jak tylko mógł to dzjalał na ich szkodę.
#urodziny #wykop30plus
ChwilowaPomaranczka - Mój tata w młodości (。◕‿‿◕。) dziś obchodzi 68 lat. Zdzisiek mim...

źródło: comment_1671026357qkDh8aLstJSSWnvDP7h3Xm.jpg

Pobierz
  • 90
@ChwilowaPomaranczka Tatuś pewnie musi być dumny że rozkradziono cały dorobek narodowy, wyprzedano nasze bogactwa a miliony Polaków wypchnięto za granicę xD Ciekawe co mówił jak mu zakład pracy zamknięto? Ale no tak to było "niewydolne" czy inne te bzdury które amerykańskie medialne szczekaczki wmówiły gawiedzi. Życzę tacie by przejrzał na oczy.
@ChwilowaPomaranczka Jak niby #!$%@?ł Polaków? Dając im pracę i możliwość zdobycia mieszkań? Zapewniając służbę zdrowia? Powodując drastyczny rozwój demograficzny naszego narodu? PRL to było państwo Polaków a jego demonizowanie to szkodliwy mit założycielski III RP, który ma źródła w klubie Babel, KOR, Gazecie "wyborczej" i tym podobnych.