Wpis z mikrobloga

Mirasy, trzymajcie kciuki. Z Perełką nie jest dobrze. Wczoraj prawie nic nie zjadła, dzisiaj kilka łyżek karmy. Jest bardzo słaba i nie trzyma się na nóżkach, od wczoraj praktycznie leży (,)

Wizytę do weta mamy na 13, zobaczymy co tam powiedzą, ale jest opcja eutanazji…

Masakra, to są takie decyzje, że sobie nie wyobrażacie…

Perełka ma prawie 19 lat, prze dwa lata miała dwie operacje na przerzuty nowotworu. Ostatnia operacja miała miejsce z miesiąc temu.

#pokazpsa #zalesie
cytmirka - Mirasy, trzymajcie kciuki. Z Perełką nie jest dobrze. Wczoraj prawie nic n...

źródło: comment_1671181727NLqv3j7GQuH0LACzDFfkvD.jpg

Pobierz
  • 179
@cytmirka Trzymaj się () Ja 2 miesiące temu też musiałem uśpić mojego kochanego pieska, który był z nami 10 lat, więc rozumiem twój ból (,) Na pewno miała z tobą dobre życie, a skoro się już bidulka męczyła, to nie było innego wyjścia. Na każdego przychodzi czas, więc najważniejsze by zachować przyjemne wspomnienia o niej, a będzie z tobą żyła do końca życia (
@cytmirka: Współczuję. Już kilka moich psów odeszło, większość ze starości w wieku ok 16-20lat. Jeden z kundelków przeżył ze mną całe życie, a że wychowałem się na #!$%@? w latach 90tych, to większość czasu z psami na dworze spędzałem. Czymaj się tam, ważne że piesek dożył spokojnej starości i nie doświadczał cierpień.