Wpis z mikrobloga

Jak ja niemiłosiernie gniję z tej afery z granatnikiem. xD

Komendant GŁÓWNY Policji, w stopniu GENERAŁA. NAJWAŻNIEJSZA BAGIETA W KRAJU xD prawie wysadził się w powietrze przemyconym z Ukrainy granatnikiem przeciwpancernym, który odpalił w swoim gabinecie na KOMENDZIE GŁÓWNEJ. xDDD

Sprawa jest intensywnie zamiatana pod dywan. Ministerstwo informuje, że wybuchł "jeden z prezentów".xD Minister twierdzi, że "Komendant nie wiedział, co to jest". xDDD

Ktokolwiek w ogóle łyknie takie tłumaczenie? xD Jak to można pomylić z czymkolwiek? I to będąc zawodowym policjantem? Nawet jeżeli to granatnik podlufowy (w co wątpię), to i tak kształt i przeznaczenie są oczywiste nawet dla laika, który oglądał chyba dowolny film wojenny.

W tym samym czasie, zwykły obywatel musi rejestrować broń na pesteczki, którymi co najwyżej można #!$%@?ć BWP, a Policja, której szef niemal zasłużył na nagrodę Darwina, ściga do spółki z prokuraturą ludzi wykopujących po lasach zardzewiały szrot, który nigdy już nie wystrzeli i gnębi kolekcjonerów broni historycznej.

Przecież to jakaś poroniona tragifarsa i festiwal galopującej niekompetencji.

#policja #wojsko #wojna #bekazpisu #polska
SprzedawcaCegiel - Jak ja niemiłosiernie gniję z tej afery z granatnikiem. xD

Kome...

źródło: comment_1671189809PwjNAubFNmasFP0OO6uO2M.jpg

Pobierz
  • 80
@SprzedawcaCegiel: Mam wrażenie, że w całej tej sytuacji za mało wybrzmiewa to, że:
1. Kto #!$%@? jako prezent dostaje granatnik przeciwpancerny? XD
2. Kto będąc jedynie bagietą ma prawo do posiadania granatnika przeciwpancernego? XDDD
3. Kto #!$%@? wysyła granatniki przeciwpancerne jako prezent jakiemuś bagiecie z kraju sąsiedniego w momencie, w którym dosłownie na terytorium twojego kraju trwa wojna XD
@SprzedawcaCegiel: A dopuszczasz wersję, że mógł pomyśleć, że dostał samą skorupę? Po co omu oddawali sprawny sprzęt skoro się go po to zawozi na Ukrainę, żeby się przydał? Mógł pomyśleć, że dostał pamiątkę po wystrzelonym egzemplarzu i może sobie na ścianę powiesić.
@dudel02: Mnie jeszcze do tego martwi dlaczego bagiety, znane z IQ<40 i umiłowania do pałowania ludzi na protestach mają dostęp do takich zabawek jak granatnik. Na kolejnych masowych protestach antyrządowych może być grubo ( ͡° ʖ̯ ͡°)