Wpis z mikrobloga

@enron: Pierwotnie pożytecznej? Wyłącz TVP gosciu XD


@malinq: tępienie bandytów-#!$%@? jest słuszne. A że pisiorskie złodziejstwo przemyciło drastyczną podwyżkę mandatów za banalne rzeczy to już niestety uroki pisu ¯_(ツ)_/¯
@enron: No OP Ci pokazał jak poparciem dla pisu w tej sprawie utępiles #!$%@? bandytów XD

Kolejny nieuk który myśli, ze zwiększeniem wysokości kary zadba o bezpieczeństwo. Od razu idź pod sejm i za każde wykroczenie niech będzie kara śmierci pisowski zamordysto
@1001001: Wykręcenie się jest bardzo proste: odwołujesz swoje oświadczenie twierdząc, że byłeś w szoku lub też zastraszył cię ten drugi kierowca. Dziękuję, pozamiatane. Znajomy z pracy miał drobną stłuczkę - winna była kierująca drugim autem kobieta. Wypisali oświadczenia, a później ona powiedziała ubezpieczycielowi, że to nie ona była sprawczynią, a podpisała dokument, bo się wystraszyła. I nic nie możesz zrobić. Po tej akcji powiedział, że do każdej pierdoły będzie patrol wzywać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atalluss: w Holandii babka wjechała mi w dupsko, mówiąc że za mocno hamowałem. Ja wtf i dzwonię na pały. A tam jak nie ma rannych/pijanych, to nie przyjeżdżają wcale.

Ofotografowałem wszystko plus opis sytuacji i wina wjezdzajacej.
@enron: No OP Ci pokazał jak poparciem dla pisu w tej sprawie utępiles #!$%@? bandytów XD

Kolejny nieuk który myśli, ze zwiększeniem wysokości kary zadba o bezpieczeństwo. Od razu idź pod sejm i za każde wykroczenie niech będzie kara śmierci pisowski zamordysto


@malinq: to zróbmy mandaty po 20 złotych ¯_(ツ)_/¯
Solidne kary dla debili za kierownicą są bardzo w porządku, karanie 1500zł za to że się z kimś stuknąłeś lusterkiem
@Herubin: zakładam, że nie przeczytałeś moich wcześniejszych komentarzy w tym wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jeżeli pytanie nadal jest aktualne, to niestety pytasz o coś, co jest przedmiotem badań naukowców. Nie żartuję, poniżej fragment streszczenia rozprawy doktorskiej traktujący o tym artykule Kodeksu Wykroczeń. Dlatego nie mogę odpowiedzialnie na tak zadane pytanie odpowiedzieć.
Pobierz G.....k - @Herubin: zakładam, że nie przeczytałeś moich wcześniejszych komentarzy w t...
źródło: comment_1671308819PK1RO6sUpG4kgkK1erPGDW.jpg
@Atalluss: nie żebym komuś podpowiadał, ale zróbmy eksperyment myślowy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jaka odpowiedzialność wykroczeniowa albo karna spotkałaby kogoś kto:
a) przypadkowo otarł/uderzył w czyjeś auto wózkiem sklepowym,
b) wypchnął auto, tłumacząc że padł akumulator i przypadkiem otarł sąsiedni pojazd?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Proba_Ratowania_Poziomu Za zdarzenie drogowe. Walniecie w czyjś samochód drzwiami na parkingu to możecie prawko stracić, super jest

@Atalluss: nie, jak auta nie były w ruchu, to nic nie dostaniesz, ty przerysowales, bo jechałeś.
Ogólnie #!$%@?, ale na wykopie masz ludzi, którzy uważają, że mandaty muszą być maksymalnie wysokie, bo to pozbawi nas wszystkich wykroczeń - bo te przecież NIGDY nie zdarzają się przez przypadek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nieszkodnik

@1001001 Ja absolutnie nie mam pretensji do tej kobiety. Problem jest w tym, że mandat zupełnie nie jest adekwatny do zdarzenia. Dostałem kilka miesięcy temu 4pkt z fotoradaru to wystarczy, że znowu będzie podobna sytuacja za jakiś czas i za przecierke odbiorą mi prawko xD

@Atalluss: a warto dodać, że teraz punkty się ma na koncie dwa lata, więc xd
Tzn. nie żeby obcierki były czymś normalnym - raczej nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@1001001: Tak, normalnie połowa osób które idą do sklepu czy gdziekolwiek indziej biorą ze sobą fałszywy dowód w razie czego, dowód rejestracyjny też fałszywy żeby w razie przypadkowego zarysowania móc się wykręcać z oświadczenia. Inna sprawa gdy faktycznie osoba próbuje coś kręcić, czy wymusić szkodę to wtedy wzywamy policje, ale w takim zwykłym przypadku to zwykłe #!$%@?ństwo, a największe #!$%@?ństwo ze strony psów bo chyba zapomnieli o możliwości upomnienia. Rząd,policja itp.