Wpis z mikrobloga

@Atalluss: bo ludzie to idioci. Gdy Policja zaostrzyła stawki z dupy wszyscy się cieszyli. Również na wykopie. Czy poprawiło się bezpieczeństwo? Nope. Poprawił się budżet państwa. Wprowadzono pierwszeństwo pieszych. Kierowcy ustępują pieszym (u mnie 100% sprawdzalności). też nie zadowoleni. Szczególnie wykop. Te wszystkie podwyżki i kary prowadzą do jednego. Mieszkałem w Norwegii. Kary są takie, że 9/10 kierowców jak obrysuje auto to #!$%@?. I to samo polecałbym tobie.
ę jasny


@1001001: dokładnie, mamy takie #!$%@? spolecxenstwo ze lepiej mieć papier od policji i spokojną głowe. szkoda mirka bo kara nieadekwatna do czynu można powiedziec ze nawet chora dysproporcja ale no pech
@Thorrand Bo denerwuje mnie system karania kierowców, za takie beznadziejne sytuacje. Mieszkając w Krakowie na pewno znasz kogoś, kto praktycznie co roku ma stłuczkę a wcale nie jest potężnym idiotą (chociaż i tacy niestety mają prawo posiadać prawko). I dlaczego ktoś, kto będzie miał pecha ma stracić prawko przez takie pierdoły? Później jedzie taki Stefan pod biedre, obetrze komuś Lanosa i będzie sie bał przyznać, żeby mu prawka nie zabrali ( ͡
@Atalluss: Tymczasem ludzie bez prawka/ z 4x zabranymi uprawnieniami/ pijani/ naćpani i chorzy psychicznie, dalej jeżdżą w najlepsze. Bezpieczeństwo nawet się nie zmieniło z tą różnicą że trzeba błagać kogoś przy wypadku by nie dzwonił na policję bo kara za obcierke to niemal pół najniższej krajowej na rękę XD. Mam nadzieję że lubicie kretyni reperowac dług publiczny z własnej kieszeni bo to właśnie się dzieje kiedy wsiada się do auta. Kolejna
@Atalluss:

Mieszkając w Krakowie na pewno znasz kogoś, kto praktycznie co roku ma stłuczkę a wcale nie jest potężnym idiotą


Oczywiście :) I ci ludzie po prostu nie powinni mieć prawa jazdy. Jeśli ktoś jest gapą, to widocznie uprawnienia nie są dla niego. Przecież prawka nie musi mieć każdy.

Dlatego moim zdaniem system punktów w tym momencie jest git. Nie widzę najmniejszego powodu, by pobłażać fajtłapom :)

Obecnie mogę #!$%@?ć się
@Atalluss i dobrze. Widać że są łamane przepisy. Najpierw fotoradar czyli przekroczenie prędkości a teraz brak oczu do około na prakingu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Atalluss: w tym roku mnie babka obrysowała na parkingu, jakimś cudem specjalnie zrobiłem zdjęcie samochodom obok bo stałem blisko bo nie było miejsca, ucieka z miejsca zdarzenia, wezwałem policję oni o dziwo sprawnie znaleźli sprawcę po numerach rejestracyjnych i typiara przyjechała, dostała tylko pouczenie, dla mnie to nie był problem bo za szkody zapłaci mi ubezpieczyciel, a takie rzeczy zdarzają się każdemu. 1020 zł i 10 pkt za taką głupotę to
OP dostał 4 pkt za przekroczenie prędkości i 10 pkt za zarysowanie auta na parkingu a Ty to jeszcze popierasz xD

Przecież to jest ulomne, jeszcze zrozumiałbym jakby te wartości były odwrotne no ale #!$%@?


@Archix:

Dla mnie git. Ile byś chciał dawać punktów za przekroczenie prędkości o kilka / kilkanaście KM? A ile za #!$%@? komuś w auto na parkingu?

Mnie się zdarza przekroczyć prędkość, a jeszcze nigdy nikomu na