Wpis z mikrobloga

Pracuję w Niemczech. I do pracy 2 miesiące temu przysłali nam nowego. Taka ciamajda i wysyłany do najprostszych prac żeby niczego nie zepsuł. Jak z kolegą zaczęliśmy dyskusje o obowiązkowych ćwiczeniach wojskowych to wyszło że to wyborca PiS. Że on by chciał żeby nas wszystkich młodych wsadzić na 3 lata w kamasze żeby życia się nauczyć bo nam to za dobrze jest. No i zaczęła się kłótnia. Pytamy się go co on w takim układzie robi w DE skoro jego partia rządzi krajem już 2 kadencję. I czego to niby go wojsko nauczyło skoro nawet lasera nie potrafi obsłużyć, gniazdka zaznaczyć i plan odczytać (elektryk z uprawnieniami). Aż się czerwony zrobił. Już nie wspomnę że typ ani be ani me po Niemiecku i bez nas zginie w tydzień, co chwilę musimy mu coś tłumaczyć i pomagać. PiS'owcy chwalą ten plan ćwiczeń bo chcą nam młodym dowalić bo lubią młodym robić pod górkę i gnębić innych. Wpis dodaje ponownie bez pewnych tagów bo moderacja kasuje. #obowiazkowecwiczeniawojskowe #emigracja #niemcy
  • 26
  • Odpowiedz
Coś jest na rzeczy, bo ludzie co oglądają TVP to jacyś entuzjaści tych ćwiczeń, tylko brak im podstawowej wiedzy że biorą nawet na 90 dni, wypłaty czasem nawet nie zobaczysz i jak masz jdg to często śmierć firmy. Duże oczy robią i mówią że ktoś musi bronić państwa i to w konsystucji jest, a że PiS nie przestrzega jej to już ponoć inna historia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Już nie wspomnę że typ ani be ani me po Niemiecku i bez nas zginie w tydzień, co chwilę musimy mu coś tłumaczyć i pomagać.


@ElectroNICK: To #!$%@? z nim. Wystarczy przestać robić cokolwiek za niego i problem z głowy – niech sobie zwolennik socjalizmu zobaczy, jak to się żyje kiedy ktoś w końcu odmawia #!$%@? na niego.
  • Odpowiedz
@DJArmani: Ja należę do tych co pomagają bo sam na początku takiej pomocy potrzebowałem i pomoc dostałem, ale faktycznie jak typ do mnie mimo pomocy skacze z pretensjami to chyba trzeba przestać mu pomagać.
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: Byłam dzisiaj na targu, kulturalny pan z mikrofonem zachęcał do składania podpisów pod wnioskiem o przywrócenie finansowania in vitro. Podawał wszystkie potrzebne argumenty, o tysiącach par niemogących zajść w ciążę, rozwiewał wątpliwości etyczne etc. Stanął przed nim stary dziod z laską, i krzyczał do niego z całych sił WYPIER ALAJ raz za razem, żeby go zagłuszyć. Trwało to jakieś dwadzieścia minut, potem była już moja kolej przy stoisku, kupiłam co
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: PiSowcy chwalą PIS bo to idioci i nieudacznicy których ta partia wyniosła na piedestał. Tak jak ten twój współpracownik - gówno wie, gówno umie ale pierwszy do układania innym życia bo przecież swoje ogarnął tak doskonale że teraz musi narzucić swoje przekonania innym.
  • Odpowiedz